AÇIK İHTARIMDIR

Eylül 29, 2019, 7:30 pm 350 izlenme

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yönetimin biçimi, rejimi Cumhuriyettir. Anayasa sabit olunan yasalar çerçevesinde herkesin bu hükme uyması ve itaat etmesi zorunludur. Rejime karşı baş kaldıran bozguncu kepazelerden ziyade, birde Ülkemizde alt yapı sorunumuz vardır. Bu alt yapı olan kanalizasyon ve lağım çalışmalarında gevşeklik sebebiyle Mezopotamya Sıçanları olur olmaz yerlerde cirit atıyor. Lağım kusuyorlar Ülkenin dört bir yanında. Bu lağım fareleri adım attıkları her yeri pislemektedir. Bu haşereler içim gerekli TÜRK TÖRESİ ilaçlaması yapılmalıdır.

Alt yapı çalışmalarımızdaki sorun “Türkiye ve Türklük” düşmanı şahsın ciddiyetsiz, hadsiz, laubali, HAİNCE konuşmalarına sebebiyet vermektedir. Lağım kanallarının genişliği böylesi kelamların edilmesine sebep olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devletini Katil Devlet niye nitelendiren; Bu şuursuz  haddini bilmelidir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir işgal Devleti, bir sömürge Devleti, bir eyalet, bir koloni değildir. Cumhuriyet rejimi ile yönetilen Hainlerin cezalarının en iyi şekilde verilmesini söyleyen Yüce bir Devlettir. Bu şekil söylemlerin yapılmasına müsaade edenlerde aynı şekilde bu hainliğe ortaktır.  Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve Yüce Türk Milletini tanımayıp Katil Devlet hain söylemleri ile TV programlarında ağırlanmaktadır. Hanımefendi (!) Türk Devletini tanımamaktadır. Türk Milletini tanımamaktadır. Kendilerine Türk Devlet ve Milletini tanıtmak yetkililerin boynunun borcudur. Eğer tanıtım güçlüğü çekiyorlarsa gerekli tanıtım Türk Töresince yapılır. Marksist hainler için her daim methiyeler sıralayan  o çok sevdiği Teröristler ve Terörist seviciler gibi yargılanmalıdır. Ağızları aynı olanlarda gerekli yaptırımı görmelidir.

Apocu ve Fetocu olan bu zat bu cesareti nerden almaktadır? Okyanus ötesinin bir garantisi mi altındadır. Yoksa Kandil sigortası mı yaptırmıştır. Hınzırların Yoldaşlığı ayyuka çıkmıştır. Fikren ve zihnen bir arada olan ; hayranı oldukları Teröristler gibi yargılanmalı ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti hakkında, ağzı diyare olmuş bu kimseler susturulmalıdır.

Devletimizin ve Milletimizin etrafını saran bu akrepler gün geçtikçe artış göstermekte. Fikri ve zihni Alçak ile bir olan şahıs ; Ülkücülere sokak çetecisi gibi Hadsiz! Kelamlarda bulunarak yeniden ikametini belli etti. Terör örgütünün İstanbul sözcüsü olan bu zat ve zatlar Gevşek bir set ile mi karşı karşıya gelmektedir ki ; Bu tür kelamlar edebilmektedir.

Ülkücüler olmasa sen evine bile giremezsin Ey Kadın ! 1944 de Meydanlarda Kahrolsun Komünizm! Kahrolsun Faşizm! Diye haykıran Ülkücü Gençliğe sokak çetesi diyemezsin. Çetecilik siz Solculara ait bir haldir. Sol çetecidir. Sol bütün illegal eylemlerin ardından çıkandır. Sol binlerce Türk evladının katilidir. Sol çete ve örgütçüdür. Ülkücüler dar sokakları kanları ile genişleten Vatan evlatlarıdır. Sokak çetesi değil Meydan erleridir.

1980 de Solcu ve Komünistlerin Sokak Çeteciliğine karşı Milliyetçi Ülkücü Hareketin irade ve idaresi ile sizin çeteciliğiniz yeniden ayyuka çıkmıştır. Siz örgütçü! Siz çeteci! Siz illegalce! Siz Marksist! Siz Leninist! Siz Oportünist! Siz Emperyalist! Siz Faşist! Siz Komünist! Siz ÇETECİ bir oluşumsunuz.

Türk ve Türklük düşmanı olan Kandil sözcüsü, PKK mikrofonu, çetecilik ve örgütçü lük sorumlusu bu ve bunun gibi kimselere gereken ivedilikle yapılmıştır.

Yoldaşlarınız Üniversite kapısına haşa “Muhammed’in P…i giremez” pankartını astığında, o pankartı indiren ve altında can veren Ülkücülerdi.

Ankara Site yurdunda sizin çeteci hainleriniz tarafından ilk şehit Ülkücü Ruhi Kılıçkıran idi. Otopsi sonuçlarında sizin çeteci hainler tarafından şehit edilen İmamoğlu, 36 saat aç idi. Süleyman Özmen çeteci komünistler tarafından şehit edildi. Ertuğrul Dursun Önkuzu, senin gibi hınzır eti yiyen çeteci Komünistler tarafından ; Ciğerleri bisiklet pompası ile patlatılıp, okulun üçüncü katından aşağı atılarak şehit edildi. Sizin çeteci Komünist yoldaşlarınız, sizin çeteci Marksist Solcularınız, sizin sokak çetecisi korkak terörist arkadaşlarınız tarafından altı bini aşkın can verdik biz! Bir daha ağzına Ülkücüleri alma!

Sokak çetecisi olan Deniz Gezmiş ve yanındakiler idi. Banka soyan siz çetecilerdiniz. Askere ve polise kurşun sıkan yine siz çeteci solcular idiniz. Çeteci, örgütçü ve her türlü illegal eylemlerin ardında sol yatmaktadır.

1944 de Ülkücüler

1980 de Ülkücüler

15 Temmuz da Ülkücüler..

Karşımızda olanlar ise ÇETECİ ; SOSYALİST, KOMÜNİST, FAŞİST, SİYASAL İSLAMCI, EMPERYALİST BUDALALAR..!

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

BENZER KÖŞE YAZILARI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

DİĞER YAZILARI

HAİNLİĞİN VESİKASI

Aralık 5, 2019

ANASI DURSUN DEMİŞ! DURMAZ GİDER ÖNKUZU!

Türk İslam Ülkücülüğü ; bir söylem ve sloganlaştırılmış bir halden ibaret değildir. Ülkücü Hareket klişelerin...

Kasım 24, 2019

MOBBİNG ARSIZLIK VE AHLAKSIZLIKTIR !

Mobbing, iş yerinde çalışanlar tarafından bir başka kişi veya kişilere karşı uygulanan “Baskı” şeklidir. Emperyalist...

Kasım 12, 2019

SOLU PKK SEVDASINDA /SAĞI FETO HASRETİNDE

Çağlar açtık, çağlar dürdük Yirmi dört boy hayat sürdük. Acunda var olduğumuz andan bu yana,...

Kasım 4, 2019

TANRI DAĞININ ÇOCUKLARININ KARŞISINDA Kİ MEZOPOTAMYA SIÇANLARI

Türkçülük; Yüce Türk Milletini, muasır medeniyet seviyesine yükseltmek ve Türk için, Türk’e göre, Türk tarafından...

Ekim 27, 2019

ANKARA DİL VE TARİH-COĞRAFYA FAKÜLTESİNDE TERÖRİST İSTEMİYORUZ DTCF ÜLKÜCÜLERİN OTAĞIDIR

Ankara Dil ve Tarih- Coğrafya ;Milliyetçi Ülkücü Hareketin ilk kıvılcımıdır. DTCF 1944 Türkçülük Turancılık olaylarında...

Ekim 18, 2019