AÇIK İHTARIMDIR

Eylül 29, 2019, 7:30 pm 615 izlenme

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yönetimin biçimi, rejimi Cumhuriyettir. Anayasa sabit olunan yasalar çerçevesinde herkesin bu hükme uyması ve itaat etmesi zorunludur. Rejime karşı baş kaldıran bozguncu kepazelerden ziyade, birde Ülkemizde alt yapı sorunumuz vardır. Bu alt yapı olan kanalizasyon ve lağım çalışmalarında gevşeklik sebebiyle Mezopotamya Sıçanları olur olmaz yerlerde cirit atıyor. Lağım kusuyorlar Ülkenin dört bir yanında. Bu lağım fareleri adım attıkları her yeri pislemektedir. Bu haşereler içim gerekli TÜRK TÖRESİ ilaçlaması yapılmalıdır.

Alt yapı çalışmalarımızdaki sorun “Türkiye ve Türklük” düşmanı şahsın ciddiyetsiz, hadsiz, laubali, HAİNCE konuşmalarına sebebiyet vermektedir. Lağım kanallarının genişliği böylesi kelamların edilmesine sebep olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devletini Katil Devlet niye nitelendiren; Bu şuursuz  haddini bilmelidir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir işgal Devleti, bir sömürge Devleti, bir eyalet, bir koloni değildir. Cumhuriyet rejimi ile yönetilen Hainlerin cezalarının en iyi şekilde verilmesini söyleyen Yüce bir Devlettir. Bu şekil söylemlerin yapılmasına müsaade edenlerde aynı şekilde bu hainliğe ortaktır.  Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve Yüce Türk Milletini tanımayıp Katil Devlet hain söylemleri ile TV programlarında ağırlanmaktadır. Hanımefendi (!) Türk Devletini tanımamaktadır. Türk Milletini tanımamaktadır. Kendilerine Türk Devlet ve Milletini tanıtmak yetkililerin boynunun borcudur. Eğer tanıtım güçlüğü çekiyorlarsa gerekli tanıtım Türk Töresince yapılır. Marksist hainler için her daim methiyeler sıralayan  o çok sevdiği Teröristler ve Terörist seviciler gibi yargılanmalıdır. Ağızları aynı olanlarda gerekli yaptırımı görmelidir.

Apocu ve Fetocu olan bu zat bu cesareti nerden almaktadır? Okyanus ötesinin bir garantisi mi altındadır. Yoksa Kandil sigortası mı yaptırmıştır. Hınzırların Yoldaşlığı ayyuka çıkmıştır. Fikren ve zihnen bir arada olan ; hayranı oldukları Teröristler gibi yargılanmalı ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti hakkında, ağzı diyare olmuş bu kimseler susturulmalıdır.

Devletimizin ve Milletimizin etrafını saran bu akrepler gün geçtikçe artış göstermekte. Fikri ve zihni Alçak ile bir olan şahıs ; Ülkücülere sokak çetecisi gibi Hadsiz! Kelamlarda bulunarak yeniden ikametini belli etti. Terör örgütünün İstanbul sözcüsü olan bu zat ve zatlar Gevşek bir set ile mi karşı karşıya gelmektedir ki ; Bu tür kelamlar edebilmektedir.

Ülkücüler olmasa sen evine bile giremezsin Ey Kadın ! 1944 de Meydanlarda Kahrolsun Komünizm! Kahrolsun Faşizm! Diye haykıran Ülkücü Gençliğe sokak çetesi diyemezsin. Çetecilik siz Solculara ait bir haldir. Sol çetecidir. Sol bütün illegal eylemlerin ardından çıkandır. Sol binlerce Türk evladının katilidir. Sol çete ve örgütçüdür. Ülkücüler dar sokakları kanları ile genişleten Vatan evlatlarıdır. Sokak çetesi değil Meydan erleridir.

1980 de Solcu ve Komünistlerin Sokak Çeteciliğine karşı Milliyetçi Ülkücü Hareketin irade ve idaresi ile sizin çeteciliğiniz yeniden ayyuka çıkmıştır. Siz örgütçü! Siz çeteci! Siz illegalce! Siz Marksist! Siz Leninist! Siz Oportünist! Siz Emperyalist! Siz Faşist! Siz Komünist! Siz ÇETECİ bir oluşumsunuz.

Türk ve Türklük düşmanı olan Kandil sözcüsü, PKK mikrofonu, çetecilik ve örgütçü lük sorumlusu bu ve bunun gibi kimselere gereken ivedilikle yapılmıştır.

Yoldaşlarınız Üniversite kapısına haşa “Muhammed’in P…i giremez” pankartını astığında, o pankartı indiren ve altında can veren Ülkücülerdi.

Ankara Site yurdunda sizin çeteci hainleriniz tarafından ilk şehit Ülkücü Ruhi Kılıçkıran idi. Otopsi sonuçlarında sizin çeteci hainler tarafından şehit edilen İmamoğlu, 36 saat aç idi. Süleyman Özmen çeteci komünistler tarafından şehit edildi. Ertuğrul Dursun Önkuzu, senin gibi hınzır eti yiyen çeteci Komünistler tarafından ; Ciğerleri bisiklet pompası ile patlatılıp, okulun üçüncü katından aşağı atılarak şehit edildi. Sizin çeteci Komünist yoldaşlarınız, sizin çeteci Marksist Solcularınız, sizin sokak çetecisi korkak terörist arkadaşlarınız tarafından altı bini aşkın can verdik biz! Bir daha ağzına Ülkücüleri alma!

Sokak çetecisi olan Deniz Gezmiş ve yanındakiler idi. Banka soyan siz çetecilerdiniz. Askere ve polise kurşun sıkan yine siz çeteci solcular idiniz. Çeteci, örgütçü ve her türlü illegal eylemlerin ardında sol yatmaktadır.

1944 de Ülkücüler

1980 de Ülkücüler

15 Temmuz da Ülkücüler..

Karşımızda olanlar ise ÇETECİ ; SOSYALİST, KOMÜNİST, FAŞİST, SİYASAL İSLAMCI, EMPERYALİST BUDALALAR..!

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

BENZER KÖŞE YAZILARI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

DİĞER YAZILARI

HAİNLİĞİN VESİKASI

Aralık 5, 2019

MAKYAVELİST BATAKLIĞIN SAKİNLERİ

Makyavelizm ;İtalyan düşünür Machıevelli’nin ileri sürdüğü; “Amaca ulaşmak için, her yolun mubah olduğunu beyan eden...

Ocak 13, 2020

DERDİ TÜRK MİLLETİ OLANIN KARŞISINDA İYİ-MARKSİST-SOL OLURMUŞ

Birileri haykırıyor “Mücadelemiz son kaleme” kadardır diyor. Mücadelelerini bu şekilde dile getiriyor. Mücadelelerine koydukları bir...

Aralık 29, 2019

TÜRK MİLLİ DURUŞU ve GÜNÜMÜZ

Milli olmak, mensup olduğu milletin değerlerini yaşayıp ve yaşatmak dahilinde ;  Politikaların ve yaptırımların seyrinde,...

Aralık 22, 2019

HAİNLİĞİN VESİKASI

Taşları bağlamışlar; Köpekler, çakallar, sırtlanlar, çıyanlar, sıçanlar serbest… Gayeleri sabit ve net. Türkiye Cumhuriyeti Devletinde...

Aralık 5, 2019

BİR SEVDANIN SEDASI BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ

Yine güneş boğacak doğacak, karanlığı boğacak! 25 Kasım 1917 senesinde Lefkoşa’da bir güneş doğdu ebediyen...

Kasım 28, 2019