AKP’de sessiz sedasız FETÖ temizliği!

Ekim 14, 2016, 11:02 pm 1.117 izlenme

AKP Bu güne kadar kaç İL,kaç İlçe teşkilatını görevden aldığını kaç üyenin üyeliğinin silindiğini açıklamadan yalnızca Yerel idarelerde halkın ve muhalefet partilerinin vakıf olduğu bir kaç belediyeden bahsetmesi manidar karşılandı.

AKP içinde pek etkin ismin Fetullah Gülen cemaati ile yani FETÖ örgütü ile iç içe olduğu bilinirken, bu isimler ve Anakent Belediyeler içinde bir temizliğe gitmemesi de dikkatlerden kaçmadı.

AKP nin sessiz sedasız diye isimlenidirilerek bahsedilen haber şöyle;
AKP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, 17-25 Aralık’tan sonra parti içinde sessiz sedasız FETÖ temizliği yapıldığını söyledi.
AKP Genel Başkan Yardımcısı – Seçim İşleri Başkanı – Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, 17-25 Aralık’tan sonra parti içinde sessiz sedasız FETÖ temizliği yapıldığını açıkladı.
FETÖ ile mücadelede çok titiz davranıyoruz, ince eleyip sık dokuyoruz, kamuoyu sürekli ‘AKP neden kendi içinde temizlik yapmıyor’ diye eleştiriler var. 17-25 Aralık’tan sonra 2014 yerel seçimi yapıldı. O dönemde parti içinde bir temizlik yapıldı. Ama bazı şeyler türkü çığıra çığıra yapılmaz” dedi.
PARTİ İÇİNDE SESSİZ SEDASIZ FETÖ TEMİZLİĞİ YAPILDI
“En çok vurgu yaptığımız tarih 17-25 Aralık’tır. Şimdi 17-25 Aralık’tan sonra 2014 yerel seçimi yapıldı. O dönemde parti içinde bir temizlik yapıldı. Ama bazı şeyler türkü çığıra çığıra yapılmaz. Daha sonra 2014 ilçe ve il kongreleri yapıldı kongreleri yapıldı. Orada da bir temizlik yapıldı. Cumhurbaşkanlığı seçiminde teşkilatlarda bir temizlik yapıldı. 2015’te iki seçim yapıldı ve o dönemde de temizlik yapıldı. AK Parti Genel Merkezi olarak 4 tane belediye başkanımızı ihraç ettik. Birçok ilçe başkanı, meclis üyesi, teşkilat çalışanı görevinden alındı.”

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER