ANKARA DİL VE TARİH-COĞRAFYA FAKÜLTESİNDE TERÖRİST İSTEMİYORUZ DTCF ÜLKÜCÜLERİN OTAĞIDIR

Ekim 18, 2019, 3:26 am 176 izlenme

Ankara Dil ve Tarih- Coğrafya ;Milliyetçi Ülkücü Hareketin ilk kıvılcımıdır. DTCF 1944 Türkçülük Turancılık olaylarında Merhum Yol başçım Osman Yüksel SERDENGEÇTİ tarafından; Komünist Sebahattin Ali’nin yüzsüz suratına attığı tokat ile o kıvılcım alev almıştır. Marksizm ve Komünizm budalalarına karşı Milliyetçi Ülkücü Hareketin set çektiği “Ferman Başbuğun Fakülteler Bizimdir” çağrısına binaen Ülkücü Hareketin Üniversitelerde hain barınamaz şiarı ile aynı mücadeleyi bugün de vermektedir. Üniversiteleri kancık bir kaos ortamına çeviren, bu Aponun piçleri bizleri hiçbir vakit yıldırmayacaktır. Budala teröristler gibi bir eylem ve bir karışıklık çıkarma derdinde değiliz. Lakin meydanları Kandil sıçanlarına bırakmaya niyetli değiliz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti gayri bir çözüm sürecinde değildir. Bir açılım saçılım süreci mevcut olmadığı için ;Milliyetçi Ülkücü gönüldaşlarımızı Faşist diye tanımlayan Mezopotamya sıçanlarına yetkililer gerekeni yapmak zorundadır.

Üniversiteler terör yuvası değildir. Üniversiteler budala soytarıların HDP ve PKK Lehine sloganlar atabileceği yerler değildir. Sebahattin Ali ye dar gelen DTCF bugün sizlere de dar gelir. Kolluk kuvvetleri ve yetkililer gerekli tedbiri almalı ve gerekeni yapmalıdır. Bir Fırat Yılmaz Çakıroğlu Ülküdaşımız var idi, müdahale edilmeyen Üniversite olayları sebebiyle Bıçaklanarak şehit edildi. Ülkücü hareket ülkemizin sigortasıdır. Barış Pınarı Harekatı sebebiyle Ülkeyi kaosa sürüklemeye çalışan HDPKK ve Sosyalist bu teröristler Üniversiteden atılmalıdır. Yeterince teröristin olduğu ülkemizde ;Üniversitelerimiz bu teröristlerden arındırılmalıdır. Biz Ülkücüleri eylemlerin içine sokmaya çalışan bu terörler bilmelidir ki ; Ülkücü adım atarsa ihtilal olur. Bu kasırganın altında boğulursunuz. Ülkemizin ve hareketimizin Liderinin emir ve talimatları ile soğuk kanlı davranan teşkilatlarımızın bu hareketi meydanların boş olduğunu göstermez. DTCF terörist soytarıların yeri değildir. Derhal gerekli müdahale yapılmalıdır.

Bugün DTCF Üniversite Teşkilatımıza karşı yapılan bu hareket ; Türkiye Cumhuriyeti ve Yüce Türk Milletine karşı yapılmıştır. Barış Pınarı harekatına karşı destek veren Ülküdaşlarımıza karşı DTCF Faşizme mezar olacak zımbırtıları ivedi bir şekilde kan kusturularak susturulmalıdır. Allah-Vatan-Millet yolunda mücadele eden Ülkücü Hareketin her neferi memleketin mihenk taşıdır. İllegal eylemlerin baş aktörü olan bu teröristler üniversiteler den def edilmelidir. Teşkilatımızın her birimi tarafından hukuki alanda da gerekli takibat yapılmaktadır. Bağrı yanık Ülkücülerin yanlarındayız. DTCF Türk Milliyetçilerinin otağıdır.

Gençliği her vakit olayların içine çekmeye çalışan Marksistler Devletin gücünü görmelidir. Marksist, Sosyalist, Komünist kısaca bu terörist sünepeler, bu hainler derhal en ivedi bir şekilde; DTCF den uzaklaştırılmalıdır. İllegal saçmalığın fitilini yakmaya çalışanlar unutmasın ki 1944 ün ateşi DTCF de yakılmıştır. Tabutluklarda çilesi çekilen bu dava Allah davasıdır. Karşısında olan siz Haçlı artıkları bunu unutmasın.

Geleceğin Türkiye’si bu teröristler ile mi şekillendirilecektir? İlim ve irfan yuvası olan üniversiteler bu Aponun teröristleri ile mi dolacak? Eğitimsizlikten ötürü yakındığımız her husus var iken ANKARA DTCF’de bu hainler kalacak mı? Gerekli soruşturma ve araştırmalar yapılmalı ve gereken önlem alınıp ; Mevzu ört pas edilmelidir. Sonuna kadar takipçisi olacağımız bu hususlar Yüksek merciler tarafından dikkate alınmalıdır.

Ülkücü Hareket bir kaç budalanın Ayağına basılmış it gibi hırlaması ile harekat edecek ya da HAREKATSIZ kalacak bir oluşum değildir. Tabutluklarda diyet ödeyen bir davanın mensupları Teröristlere asla geçit vermeyecektir.

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

ERTUĞRUL SUBAŞI

BENZER KÖŞE YAZILARI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

DİĞER YAZILARI

AÇIK İHTARIMDIR

Eylül 29, 2019

TÜRK DÜNYASININ UMUDU LİDER DEVLET BAHÇELİ

Türkiye Cumhuriyeti Devlet’i ve Yüce Türk Milleti ağır imtihanlar içerisinde, muazzam bir irade ve direniş...

Ekim 15, 2019

Hareketin Lideri Devlet BAHÇELİ

Ne büyüksün Liderim, cihan seni konuşuyor. Lider Devlet Bahçeli’nin rahatsızlığından bu yana, bütün soysuzlar bir...

Ekim 6, 2019

AÇIK İHTARIMDIR

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yönetimin biçimi, rejimi Cumhuriyettir. Anayasa sabit olunan yasalar çerçevesinde herkesin bu hükme...

Eylül 29, 2019

Siz de hayallerime ortak olun..

Afganistan Cevizcan/Şibirgan’da ciddi faaliyetlerimiz olduğunu sayfamdan yapılan çalışmaları günü güne paylaştım.. Afganistan’da 70 milyon nüfusun...

Ağustos 2, 2019

Don Kazakları ve benzeri tarihimiz..

Yokluk,yoksulluk,kuru ekmeğin zor bulunduğu,yıkanmış kırk yamalı elbisenin lüks sayıldığı Büyük Asya’nın zor insanları..İşgal edilen topraklarında...

Haziran 29, 2019