Aziz Yıldırım bombaladı

Ekim 22, 2016, 10:26 pm 1.688 izlenme

Aziz Yıldırım yaptığı konuşmasında Rasim Ozan Kütahyalı’yı hedef aldı. Yıldırım “FETÖcü içiyor viskiyi çıkıyor programa. Bak bundan sonra sizi sokağa çıkarmam” dedi
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Yüksek Divan Kurulu toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım konuşmasında ‘istifa’ taleplerine tepki gösterdi ve Rasim Ozan Kütahyalı’yı sert sözlerle eleştirdi. Yıldırım “2-3 tane TV programı var. İçiyorlar viskiyi çıkıyorlar programa. Bizlere hakaret ediyorlar. Bak bundan sonra sizi sokağa çıkarmam. Bizim üzerimizden para kazanıyorlar. FETÖ’cü patronlar, bu FETÖ’cüleri TV’ye çıkaramazlar. FETÖ’nün bankasından para alıp yalı alanlar hesap vermeli! FETÖ’cu bankalardan para alıp gidip yalı alanlar, orada duramazlar. Tutulamazlar. Adaletin yerine gelmesi için 17-25 Aralık’tan önce FETÖ’yle ilişkisi olanlar da hesap vermeli bu ülkeye. Adam içiyor kafayı bulmuş çıkıp televizyonda konuşuyor” ifadelerini kullandı.
“İÇİYORLAR VİSKİYİ…”
Aziz Yıldırım, ekranda masanın altında viski içip kendine saldırma suçlamasını daha önce Rasim Ozan Kütahyalı ve Ahmet Çakar ikilisine yapmıştı. Aziz Yıldırım bu konuşmasında isim vermedi ama hedefindeki isimler arasında yine o Kütahyalı ve Çakar da vardı.
Fenerbahçe Başkanı Yıldırım “2-3 tane TV programı var. İçiyorlar viskiyi çıkıyorlar programa. Bizlere hakaret ediyorlar. Seçimle geldik, seçimle gideriz. Aday olursak seçersiniz, aday olmazsak seçmezsiniz. Aziz Yıldırım aday olmasın diyemezsiniz. Ali Şen’e söylüyorum. Biz seçimle geldik, seçimle gideriz. Bana aday olmasın diyorlar. Cumhurbaşkanı’na da aday olma diyebilir misiniz?” dedi.
“SİZİ SOKAĞA ÇIKARMAM”
Yargıtay kararından sonra gideceğini açıkladığını belirten Yıldırım “Şerefsiz ahlaksızlar beni göndermek için uğraşıyor. Onursal başkan olmaya ihtiyacım yok, kulübün kapısında bekçi bile olurum. Şerefsiz ahlaksızlar, her gece programlarda beni konuşuyor. Benim onursal başkanlık işim yok, Başım belada, derdim yargıtay. TV’de içiyor bana konuşuyor. Bak bundan sonra sizi sokağa çıkarmam. Bizim üzerimizden para kazanıyorlar” ifadelerini kullandı.
“FETÖ’NÜN BANKASINDAN PARA ALIP YALI ALANLAR…”
Konuşmasında “FETÖ’cü patronlar, bu FETÖ’cüleri TV’ye çıkaramazlar. FETÖ’nün bankasından para alıp yalı alanlar hesap vermeli! FETÖ’cu bankalardan para alıp gidip yalı alanlar, orada duramazlar. Tutulamazlar. Adaletin yerine gelmesi için 17-25 Aralık’tan önce FETÖ’yle ilişkisi olanlar da hesap vermeli bu ülkeye. Adam içiyor kafayı bulmuş çıkıp televizyonda konuşuyor” ifadelerini kullanan Yıldırım “2-3 TV programı var. İçiyorlar viskiyi, çıkıyorlar programa. Bizlere hakaret ediyorlar. Bundan sonra onları sokakta gezdirmem. Bak buradan söylüyorum. Masanın altında viskiyi götürüyor. Ama benim yanıma gelince köpek gibi korkuyorlar köpek! Çaycı müdür oldu, şoför müdür oldu. Şimdi bize sallıyorlar. Bakın söylüyorum gördüğüm her yerde peşlerine düşerim. Bu devlete bu kanallar ne kadar vergi ödüyor? Bizim üzerimizden konuşup kazanıp bize sallayamazlar” dedi.
“BUNDAN SONRA HERKESLE HESAPLAŞACAĞIM”
Kendisine yapılan eleştirilere de yanıt veren Fenerbahçe Başkanı Yıldırım şöyle konuştu:
“Bundan sonra bana sallayan herkesle hesaplaşacağım. Hukuksal olarak, başka türlü. Bizim de ailemiz var. Baskete karışmıyormuşum. Obra’yı ben getirmedim mi? Transfer yapılırken bana sorulmuyor mu? Obra’ya sallayacak durumda medya. Beni karalayan herkesle hesaplaşacağım. Hukuk önünde ya da başka türlü.
Ben de ana baba çocuğuyum. Sinirlerim çok gerilmiş durumda. Benim hayatım Fenerbahçe. Öyle birileri gibi gelip burada cebimi doldurup gitmem. Yargıtay kararı sonrası size karşı yüzüm varsa aday olurum. Kim varsa aday olsun. Ben hayatımı ortaya koydum. Bundan sonra medya patronlarını anlatacağım. Adamın biri diyor ki ben seni tanırım. Lan sen seni vuranı polise adını söyleyemedin, siz bu kadar şerefsizsiniz. Siz kendinizi evinizin önünde vuranları polise söyleyemeyecek kadar şerefsizsiniz.
Bundan sonra bana kim saldırırsa karşılığını vereceğim. Ben buraya silah zoruyla gelmedim. Ben 1 sene hapis yattığım zaman, onlar bütün FETÖ’cülerle Türkiye’nin yönünü değiştirmeye çalıştılar. Tapeler kabul edilmiyordu, ben cevap vereceğim dedim. Bunları bile vermediler. Onlar kaçak döküman alıp, yayınladılar.”

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER