Bu doğru mu Kadir Topbaş

Ekim 7, 2016, 5:35 pm 1.667 izlenme

Sabahattin Önkibar, bugünkü yazısında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş ile ilgili çarpıcı bir iddiayı gündeme getirdi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi müdürlerinden birisinin kendisine mesaj gönderdiğini belirten Sabahattin Önkibar, o mesajı şöyle aktardı:
“ÇOK ŞUURLU VE ÜST DÜZEY FETÖ’CÜDÜR AMA…”
“İstanbul’u aslında yöneten Kadir Topbaş değil, Genel Sekreter Hayri Baraçlı’dır. Hayri bey Kavurmacılar’ın damadıdır ve malum aynı aile Kadir Topbaş’ın dünürüdür. İlaveten Hayri Baraçlı çok şuurlu ve üst düzey FETÖ’cüdür ama başta AKP’yi destekleyenler olmak üzere İstanbul basını bunu saklıyor zira aralarında çıkar ilişkileri var. Sadece onlar değil, AKP’nin bazı önemli isimleri yine çıkar ilişkileri sebebiyle Hayri Baraçlı’ya kefil oluyorlar. Biz birkaç arkadaş konuyu AKP İl Merkezimize ve birkaç milletvekilimize ilettik yine sonuç alamadık. Sizin FETÖ ile samimi mücadelenizi bildiğimden size yazmak zorunda kaldım. Lütfen bu FETÖ’cüyü afişe edin.”
Önkibar, “Bunlar iddia ki doğru mu yanlış mı ben değil savcılık ve devletin istihbarat kurumları karar verecek. Başta Kadir Topbaş bütün ilgililere duyurulur” diye yazdı.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER