CUMHURBAŞKANI HALT ETMİŞ, KADINLIK ONURUNU İNCİTMİŞTİR,Sinan Ogan Aday Olamayacak

Haziran 8, 2016, 4:21 pm 1.554 izlenme

Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Anneliği reddeden bir kadın yarımdır” sözlerini eleştirerek şunları söyledi: “Katiller büyükşehirlere bomba yüklü araçları birer birer sevk edip pusu kurarken Cumhurbaşkanı ‘Anneliği reddeden bir kadın yarımdır’ diyerek halt etmiş,, patinaj yapmış, kadınlık onurunu incitmiştir. Doğum kontrolü polemiğinde çıta yükselten Erdoğan’ın doğmuş ve büyümüş evlatlarımıza kıyıldığını görmesi için merak ediyoruz daha neyin olması gerekmektedir.”

 

‘SİNAN OĞAN ADAY OLAMAYACAK’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli grup toplantısı sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sinan Oğan’ın MHP Genel başkanlığına aday olamayacağı tartışmalarını değerlendirmesi istenen Bahçeli, “O tartışma değil, gerçektir. Sinan Oğan MHP’den ihraç edilmiştir. İhraç kararını bozmuştur.  Yargıtay’da henüz bir inceleme yapılmadığını duyuruyoruz.  Bize göre ihraç kararı verilmiştir. Yargıtay’dan herhangi bir cevap alınmadığına göre partimizin üyesi, sayılamaz. Yargıtay MHP’nin kararına uygun 5 sıfırlık bir uygulamayı Sinan Oğan için de yaparsa Yargı yoludur açıktır. Partiye yeniden üye olarak kabul edilir. 10 Temmuz’a kadar Yargıtay’ın bir karar vermesi gerekir” diye konuştu.

Dokunulmazlıklara ilişkin Bahçeli, “Bize de yüce yargının mensupları davet çıkartırlarsa hangi fezlekede hangi suçu işlemiz öğrenir sonra da savunmamızı yaparız” dedi.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER