ERZURUM’DA CANLI BOMBA HASTANEDEN KAÇTI..

Ocak 6, 2016, 8:21 am 2.238 izlenme

Erzurum’da bir hastanede ortopedik tedavi gören IŞİD militanı camdan atlayarak kaçmış,Haber biraz bilerek göz yumulduğu veya emniyet tedbirinin sıfır dereceli olduğu izlenimi veriyor.

Hasta ortopedik değil başka bir rahatsızlıktan tedavi görse camdan atlaması bir noktada olabilir ancak yine emniyet tedbiri ne alemde diye sorarlar.

Adeta teröristlerin cenneti olan Ülkemizde halk sokağa çıkmaya korkar oldu.Değerlendirme..:Erhan Öztunç

Ulusal basına yansıyan şöyle.

Erzurum’daki bir hastanenin Ortopedi bölümüne sevk edilen Mahmoud Al Ghanim kaldığı odanın penceresinden atlayarak kaçtı. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü’nün, ‘bombacı’ olarak tanımladığı Ghanim’in yeri belirlenemedi.

‘IŞİD bombacısı’ olduğu belirtilen 1986  Halep doğumlu Mahmoud Al Ghanim polisin adeta avucunun içinden kaçtı. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Terörle Mücadele Daire Başkanlığı tarafından 81 ilin Emniyet Müdürlüğü’ne gönderilen 15.12.2015 tarihli, ‘Gizli’ ibareli ve 0558 sayılı yazı vahim olayı ortaya çıkardı.
Birgün gazetesinden Erk Acarer’in haberine göre, yazıda adı geçen Mahmoud Al Ghanim Erzurum’da bir hastanenin ortopedi bölümüne sevk edilmişti. 12 Aralık 2015’te tedavi gördüğü hastanedeki odanın penceresinden atlayarak kaçan Ghanim için Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, ‘Bu adam IŞİD bombacısıdır’ şeklinde bildirim yaptı. Ancak müdürlüğün bildirimi kaçıştan sonra gerçekleşti.

Ghanim’in nerede olduğu belirsizliğini korurken, Emniyet’ten “Konuyla ilgili çalışmalarımız” sürüyor açıklaması geldi.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

SENDİKAL ÇİZGİYİ AŞAN MALUM SEN

ERTUĞRUL SUBAŞI

MAKYAVELİST BATAKLIĞIN SAKİNLERİ

ERTUĞRUL SUBAŞI

BENZER HABERLER