Gebze Türkav’dan ŞİİR Gecesine Davet

Mayıs 8, 2016, 9:30 pm 1.794 izlenme

Gebze Türkav tarafından düzenlen ve çevre Ülkü Ocakları ve MHP Teşkilatlarının tamaının katılımıyla gerçekleşecek ŞİİR Gecesi etkinliği bu akşamGebze Kültür Merkezi Konferans Salonda saat 19 da gerçekleşecektir.

Konuyla ilgili olarak Gebze Türkav Başkanlığı tarafından şu açıklama yapıldı;

“Bölgemizde ilk defa yapılacak olan 9 Mayıs(Bu Akşam)Turan’a Sesleniş Şiir Gecemizde camiamızın içinde nice cevherlerin olduğuna hep birlikte şahitlik edeceğimizi ve her alanda başarılı olan kutlu bir davanın, neferleri olarak bir kez daha mutlu olacağımızı şimdiden büyük bir inançla ifade etmek istiyoruz.
Dostlarımızı davet ederek, duygusal Turancılıktan akılda kalan ve konuşulan bir Turan’a vereceğimiz sesi, herkesin duymasını sağlamakta bizlerin vazifesidir.
El Birliği ve dua ile faaliyetimizin, camiaya yakışır bir şekilde nihayetlenmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyor, Ülkü uğruna çarpan bütün yürekleri davet ediyoruz.
Turan’a, günün anlamına uygun, Türk Milletinin hiç ateşi sönmeyecek şiirleriyle sesleniyoruz. Türk Milletinin, yüce gönüllü sevdalıları, katılımları ile bizleri onurlandıracaktır.”

ghfghg

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER