Gökçebey Belediye Başkan A.Adayı Adem Ayvacık’tan Basın açıklaması

Ekim 15, 2018, 5:34 pm 1.038 izlenme

Sayın Basın Mensupları, Saygıdeğer Gökçebeyli Hemşehrilerim,

Gökçebeyimizin bir evladi olarak, Gökçebey’in İşsizlik, İstisdam, Kalkinma, Göç, Turizm, Sanayi, Çiftçilik, Hayvancılık ve Şehir Planlama Konularında Zonguldak’ın ötekileştirilmiş ve hice sayilmasından dolayı oldukca rahatsız olduğumuzdan ve yıllarca bunun için çare ve Proje alanında kalkınmak ve dahi kalkındırmak adına, Gökçebey’in Vekillerle yönetilen ilçe konumuna gelmesinden dolayı Daire müdürlüklerin büyük bölümüne vekiller bakıyor. Belediye Başkanlığına ise atama ile görev yapılıyor.

İlçede göç var, İşsizlik var. Gökçebey’i Kalkındırmak ve Turizm Sehri Haline getirmek, Gökçebey ’in bütün bu sorunlarına hakim olan, çözümü için gerekli bilgi ve donanıma sahip, fırsat verildiğinde bunları hayata geçirebilecek yetenekte bir kardeşiniz olarak; Göç’ü durdurmak, Memleketime İnsanca Yaşam şartları oluşturmak, Memleketime ahde vefa borcumu ödemek adına; Milliyetçi Hareket Partisi Gökçebey Belediye Başkanı Aday Adayı olduğumu siz değerli Hemşehrilerime ve kamuoyuna arz ederim.

Saygılarımla,

Adem AYVACIK

Milliyetçi Hareket Partisi Gökçebey

Belediye Başkan A.Adayı

Adem Ayvacık KİMDİR;

1989 tarihinde Zonguldak’ın Gökçebey İlçesine bağlı Hacımusa Herkime köyünde tarihi Herkime evlerinde 6 çocuklu bir ailenin 5. çocuğu olarak doğdu. 5 yaşına kadar köyünde yaşadı. Ailesinin İstanbul’a göçmesi ile İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı.Orta okul yıllarında siyası hayatına yön veren Ülkü Ocakları ile tanıştı. Burada 2007- 2008 – 2011-2016 yılları arasında Ümraniye Ülkü Ocakları İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 2012 yılında özel bir firmada Yönetici Asistanı olarak başladığı işinde sırasıyla Personel Müdürlüğü ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü. 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Milletvekili Aday Adayı oldu. 2016 Yılında Milliyetçi Hareket Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi seçildi. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçiminde Milliyetçi Hareket Partisinden Gökçebey Belediye Başkanlığı İçin Aday Adayı oldu.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Seçimlerin Kazanan Tarafı MHP

HÜSEYİN SÖZER

YETİŞKİNLİK DÖNEMİ(35-65 YAŞ)

DR.İRFAN SUMRU

Bende çok duygulandım

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER