İrfan Çakıroğlu;”Mafya kırıntısı sapkına atfedilen Ülkücülük üzerine” ..

Ağustos 22, 2017, 10:30 am 5.730 izlenme

Elli seneye varan hafızamızda ;
Bıyıkları terlemeden idam sehpalarında can veren arslanlarımız , işkencelerde can veren yiğitlerimiz , abi kardeş şehit edilen ocak başkanlarımız , ailesiyle katledilen il başkanlarımız , belediye başkanlarımız , suikaste kurban giden bakanlarımız , uç beylerimiz , yusufiyeyi üniversiteleri addeden , zindanlarda ışığı söndürülen ülküdaşlarımız var bizim ..

Yetim , öksüz kalanlarımız , sakat bırakılanlarımız , devletin beka için şehadete davet ettiği kınalı kuzularımız var bizim ..

Hayatını vakf ederken ,
Of demeden , eyvah demeden , Allah diyerek çınar ağacı gibi yaşayanlarımız , toprağa verdiklerimiz var bizim ..

Baronlarımız , kodomanlarımız olmadı bizim..!
Milletimizin , devletimizin cebinde elimiz , sırtında sopamız olmadı bizim ..

50 yıldır Devleti yönetme yetkisi alan ,
Hiçbir iktidar ” iç hesaplaşmalarını ” , ” uluslararası denge politikalarını ” , ” kadrolaşmalarını ” ÜLKÜCÜLER ‘ i hedef almadan , kullanmaya kalkmadan Hükümet olmamıştır ..

Dünün muktedir Pensilvanyalıları ,
Aynı üslup ve taktiklerle ” bir düşkün ve iktidar yanlısı bir gayrı meşru lideri ” üzerinden iktidarla olan savaşlarını ” ÜLKÜCÜLERİ ” sözüm ona itibarsızlaştırarak yapmaya kalkıyor , kamuoyu oluşturuyorlar ..

Bir kere Ülkücü ;
Bütün insani zaaflarına , noksanlarına rağmen edepli , iffetli , temiz yüzlü , temiz kalpli , yiğit , cesur , yardım sever , vatanperver ve güzel ahlaklı olmaya asgaride ceht eden , Allahtan korkan kuldan utanan hükmü şahsiyettir.

Ülkücülere itham edilen ;
Kaşı gözü eğri , sevgiden yoksun , cahil , iffetsiz , merhametsiz , sapkın , orası burası dövmeli , mafyatik tipleme nitelemeleri önceleri yeşilçamın maksist gundilerinin şu sıralarda da cia intelijansına amade cemaatlerin , gayrı milli siyasal islamcı yapıların tasvirlemeleridir ..

Bu cihetle ,
Biz eşrefi mahlukat olan insanın erdemlisine Ülkücü diyor , kabul ediyoruz. Olmayanından İnsan olsa ne olmasa ne , ki bize ne, canlarıda cehenneme ..

Allah’a teslim olmuş garipdir Ülkücü.
Ülkücülerin adını pis ağızlarınıza almayın ..!

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Don Kazakları ve benzeri tarihimiz..

ERHAN ÖZTUNÇ

Seçimlerin Kazanan Tarafı MHP

HÜSEYİN SÖZER

YETİŞKİNLİK DÖNEMİ(35-65 YAŞ)

DR.İRFAN SUMRU

BENZER HABERLER