İrfan Çakıroğlu;”Mafya kırıntısı sapkına atfedilen Ülkücülük üzerine” ..

Ağustos 22, 2017, 10:30 am 5.041 izlenme

Elli seneye varan hafızamızda ;
Bıyıkları terlemeden idam sehpalarında can veren arslanlarımız , işkencelerde can veren yiğitlerimiz , abi kardeş şehit edilen ocak başkanlarımız , ailesiyle katledilen il başkanlarımız , belediye başkanlarımız , suikaste kurban giden bakanlarımız , uç beylerimiz , yusufiyeyi üniversiteleri addeden , zindanlarda ışığı söndürülen ülküdaşlarımız var bizim ..

Yetim , öksüz kalanlarımız , sakat bırakılanlarımız , devletin beka için şehadete davet ettiği kınalı kuzularımız var bizim ..

Hayatını vakf ederken ,
Of demeden , eyvah demeden , Allah diyerek çınar ağacı gibi yaşayanlarımız , toprağa verdiklerimiz var bizim ..

Baronlarımız , kodomanlarımız olmadı bizim..!
Milletimizin , devletimizin cebinde elimiz , sırtında sopamız olmadı bizim ..

50 yıldır Devleti yönetme yetkisi alan ,
Hiçbir iktidar ” iç hesaplaşmalarını ” , ” uluslararası denge politikalarını ” , ” kadrolaşmalarını ” ÜLKÜCÜLER ‘ i hedef almadan , kullanmaya kalkmadan Hükümet olmamıştır ..

Dünün muktedir Pensilvanyalıları ,
Aynı üslup ve taktiklerle ” bir düşkün ve iktidar yanlısı bir gayrı meşru lideri ” üzerinden iktidarla olan savaşlarını ” ÜLKÜCÜLERİ ” sözüm ona itibarsızlaştırarak yapmaya kalkıyor , kamuoyu oluşturuyorlar ..

Bir kere Ülkücü ;
Bütün insani zaaflarına , noksanlarına rağmen edepli , iffetli , temiz yüzlü , temiz kalpli , yiğit , cesur , yardım sever , vatanperver ve güzel ahlaklı olmaya asgaride ceht eden , Allahtan korkan kuldan utanan hükmü şahsiyettir.

Ülkücülere itham edilen ;
Kaşı gözü eğri , sevgiden yoksun , cahil , iffetsiz , merhametsiz , sapkın , orası burası dövmeli , mafyatik tipleme nitelemeleri önceleri yeşilçamın maksist gundilerinin şu sıralarda da cia intelijansına amade cemaatlerin , gayrı milli siyasal islamcı yapıların tasvirlemeleridir ..

Bu cihetle ,
Biz eşrefi mahlukat olan insanın erdemlisine Ülkücü diyor , kabul ediyoruz. Olmayanından İnsan olsa ne olmasa ne , ki bize ne, canlarıda cehenneme ..

Allah’a teslim olmuş garipdir Ülkücü.
Ülkücülerin adını pis ağızlarınıza almayın ..!

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Orhan Tuna Ağustos 26, 2017

Fahrettin Öztoprak, hakikati dillendiren yüreginden Allah(cc) razi olsun. Pisliklere sahip cikmak ancak bizleri kirletir. Pisliklere aramizda hic bir zaman yer olmamali. Bende elestirmesini bekledim ama yazida bunun esamesini göremedim ve bu pisligi sineye cekmektir . Ben red ediyorum. Pislige susarsak pislikte kirleniriz. Toplumda degerimiz bes paralik olur. En acimasizca bu pislik tohumlarini bizler korkusuzca elestirmeliyiz.

KÖŞE YAZILARI

Şaşarım aklınıza!

TURGUT GÜL

Bende çok duygulandım

ERHAN ÖZTUNÇ

DİYABET (ŞEKER) HASTALIĞI NEDİR ? TANI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ

DR.İRFAN SUMRU

BENZER HABERLER