İrfan Çakıroğlu;”Mafya kırıntısı sapkına atfedilen Ülkücülük üzerine” ..

Ağustos 22, 2017, 10:30 am 5.407 izlenme

Elli seneye varan hafızamızda ;
Bıyıkları terlemeden idam sehpalarında can veren arslanlarımız , işkencelerde can veren yiğitlerimiz , abi kardeş şehit edilen ocak başkanlarımız , ailesiyle katledilen il başkanlarımız , belediye başkanlarımız , suikaste kurban giden bakanlarımız , uç beylerimiz , yusufiyeyi üniversiteleri addeden , zindanlarda ışığı söndürülen ülküdaşlarımız var bizim ..

Yetim , öksüz kalanlarımız , sakat bırakılanlarımız , devletin beka için şehadete davet ettiği kınalı kuzularımız var bizim ..

Hayatını vakf ederken ,
Of demeden , eyvah demeden , Allah diyerek çınar ağacı gibi yaşayanlarımız , toprağa verdiklerimiz var bizim ..

Baronlarımız , kodomanlarımız olmadı bizim..!
Milletimizin , devletimizin cebinde elimiz , sırtında sopamız olmadı bizim ..

50 yıldır Devleti yönetme yetkisi alan ,
Hiçbir iktidar ” iç hesaplaşmalarını ” , ” uluslararası denge politikalarını ” , ” kadrolaşmalarını ” ÜLKÜCÜLER ‘ i hedef almadan , kullanmaya kalkmadan Hükümet olmamıştır ..

Dünün muktedir Pensilvanyalıları ,
Aynı üslup ve taktiklerle ” bir düşkün ve iktidar yanlısı bir gayrı meşru lideri ” üzerinden iktidarla olan savaşlarını ” ÜLKÜCÜLERİ ” sözüm ona itibarsızlaştırarak yapmaya kalkıyor , kamuoyu oluşturuyorlar ..

Bir kere Ülkücü ;
Bütün insani zaaflarına , noksanlarına rağmen edepli , iffetli , temiz yüzlü , temiz kalpli , yiğit , cesur , yardım sever , vatanperver ve güzel ahlaklı olmaya asgaride ceht eden , Allahtan korkan kuldan utanan hükmü şahsiyettir.

Ülkücülere itham edilen ;
Kaşı gözü eğri , sevgiden yoksun , cahil , iffetsiz , merhametsiz , sapkın , orası burası dövmeli , mafyatik tipleme nitelemeleri önceleri yeşilçamın maksist gundilerinin şu sıralarda da cia intelijansına amade cemaatlerin , gayrı milli siyasal islamcı yapıların tasvirlemeleridir ..

Bu cihetle ,
Biz eşrefi mahlukat olan insanın erdemlisine Ülkücü diyor , kabul ediyoruz. Olmayanından İnsan olsa ne olmasa ne , ki bize ne, canlarıda cehenneme ..

Allah’a teslim olmuş garipdir Ülkücü.
Ülkücülerin adını pis ağızlarınıza almayın ..!

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

YETİŞKİNLİK DÖNEMİ(35-65 YAŞ)

DR.İRFAN SUMRU

Bende çok duygulandım

ERHAN ÖZTUNÇ

DİYABET (ŞEKER) HASTALIĞI NEDİR ? TANI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ

DR.İRFAN SUMRU

BENZER HABERLER