İŞ ADAMI MUSTAFA KOÇ ÖLDÜ

Ocak 21, 2016, 1:10 pm 1.291 izlenme

Beykoz Devlet Hastahanesine kaldırılan Koç buradaki müdahalelerin ardından Amerikan Hastahanesine kaldırıldı ancak bütün müdahaleler yetersiz kaldı.

Mustafa Koç, bu sabah yaptığı spor esnasında kalp krizi geçirdi. İlk olarak Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Koç, burada 40 dakika boyunca yapılan ”hayata döndürme çalışmaları”na cevap vermedi. Buradaki müdahalenin ardından özel bir helikopter ile Koç Holding ailesinin sahibi olduğu Amerikan Hastanesi’ne kaldırılan Mustafa Koç’un ölüm haberi öğlen saatlerinde geldi. Peki; Mustafa Koç neden öldü?
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, geçtiğimiz yıl Mart ayında sahibi oldukları İstanbul Amerikan Hastanesi’nde tüp mide ameliyatı (mide küçültme) olmuştu. Başarılı bir ameliyat geçiren Mustafa Koç, midesinin büyük bir bölümünü aldırmıştı. Ameliyattan iki gün sonra taburcu edilerek normal hayatına dönmüştü.
4 ay gibi kısa sürede 40 kilo veren Mustafa Koç, kızı Esra’nın lise mezuniyet partisinde zayıflamış haliyle görüntülenmişti. Ancak Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, 21 Ocak 2016 Perşembe sabahı spor yaparken kalp krizi geçirdi. Evinin yakınındaki Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Mustafa Koç ardından sahibi olduğu Amerikan Hastanesi’ne sevk edilmişti. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Koç, kurtarılamadı ve hayata veda etti.
AMERİKAN HASTANESİ BAŞ HEKİMLİĞİ’NDEN YAPILAN AÇIKLAMA
Amerikan Hastanesi Başhekimi yaptığı açıklamada, “Sayın Mustafa Koç’u hem Beykoz Devlet hastanesinde hem de Amerika hastanesinde doktorların tüm müdahalelerine rağmen kaybettik, hepimizin başı sağolsun” dedi.
KOÇ HOLDİNG BASIN AÇIKLAMASI
”Sayın Mustafa V. Koç’u tüm müdahalelere rağmen kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz.
Basın ve Kamuoyunun Dikkatine
Bu sabah saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa V. Koç’u tüm müdahalelere rağmen kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz. Başımız sağolsun.”

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER