Meral Akşener’in eşi evi terk etti iddiası

Mayıs 17, 2016, 11:11 pm 4.463 izlenme

Umarız haber doğru değildir.Bizim için aile kutsaldır,Ancak siyasetin hırs haline dönüşmesi ise çok yuva yıkmıştır.Meral hanımın bu zorluğu aşacağı ümidindeyiz.

Haberin kaynağı haberin altında olup, sorumluluğumuz gereği kaynağı paylaşıyoruz.

Halk tarafından tanınan ve siyasette zirveye tırmanan veya zirvedeki isimlerin bu halleri mutlaka bir gazete haberi değerindedir ve gazeteciler tarafından irdelenir.Biz yayınlamadan önce bir kısım hukuk çevreleri ile görüşüp bu yayını öyle paylaşmayı uygun gördük.

Haber yayınlandığı hali ile;

KURULTAY AİLE FACİASINA DÖNÜŞTÜ

MHP muhalifi Meral Akşener’in yasadışı kurultay çabası eşinin evi terk etmesiyle sonuçlandı.

“MHP içinde olağanüstü kurultay yapma çabasıyla bu pazar günü yasadışı biçimde bir araya gelen genel başkan adaylarından Meral Akşener, Koray Aydın’dan sonra bir darbe de eşinden yedi.
Yasadışı miting sırasında, diğer tüm adaylar mütabakata vardıkları üzere açıklamalarını yapıp gittikten sonra alanda kalma konusunda ısrarcı davranan Meral Akşener’e eşi artık gitmeleri konusunda ısrar edince, Akşener kalabalığın içinde eşine çok sert, azarlar bir üslüpla karşılıklar vermiş, “sana ne”, hatta oğluna dönüp “fatih babanı da al git” demişti.
Bu durumun video kaydının alınıp sosyal medyada paylaşılması ve yüzbinlerce kişi tarafından izlenmesi üzerine eşler arasındaki kriz daha da büyüdü.
Meral Akşener’e yakın İstanbul’dan bir kaynaktan öğrendiğimize göre Meral Akşener’in eşi evi terketmiş durumda ve halen barıştırmak üzere kimi kişiler aracı olmakta.
Konunun yarın ulusal basına da yansıması bekleniyor.
Meral Akşener’in asabi tavırlarının çevresine de yansıdığı hatta bu asabiyetten İzmir eski İl Başkanı Musavat Dervişoğlu’nun da nasiplenerek patlama noktasına geldiği, muhalif kanadın başlıca gündem maddeleri arasında”.

Bu haber kaynağı : http://www.biyiksizlar.co/siyaset/kurultay-aile-faciasina-donustu-h450.html

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER