MHP ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANINA DESTEK ZİYARETLERİ

Mayıs 6, 2016, 8:11 am 1.778 izlenme

MHP Ataşehir İlçe Başkanlığına yeni atanan Sadun Bizel ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Bilindiği gibi bir önceki yönetim görevi başında iken 7 ilçebaşkanı ile beraber tüzük değişikliği amaçlı imza kampanyasına verdikleri desteği CNNTÜRK Tv.canlı yayınında açıklamış ve bir süre sonra görevden alınmışlardı.
Görevden alınmalarının aynı gün akşamı yeni atamalarla görevlendirmeler yapılmış ve teşkilat işlerliği taze kanla devam edilmesi sağlanmıştı.
MHP Atatşehir İlçe Başkanlığına atanan Sadun Bizel Ülkü Ocakları eski başkanlarından olup çevresinde tanınan ve sevilen isimlerdendir.
Ataşehir İlçesi mahalleleri Sadun Bizel’i yalnız bırakmama ve destek amaçlı ziyaretlerinde yeni görevinde başarı dileklerinde bulundular..
Esatpaşa,Fetih Mah ve Örnek mah.Saygın ve ileri gelen isimleri ÜLKÜCÜ DOSTLAR grubu olarak MHP Ataşehir İlçe Başkanı Sadun Bizel’e başarı dileklerini ziyaretleri ile ilettiler ve destek açıklaması yaptılar.

Ziyarete giden giden isimlerin bir kısmı şöyle;
Gökhan Tayyare,Erkan Patak,Ayhan Karataş,Halil Karataş,Harun Aydoğan,İbrahim Kazan,İbrahim Derebeyi,İsmail Türkcan,Lokman Gürer,Mevlüt Köksal,Murat Deveioğlu,Oğuz Beygirci,Sedat Özalkan,Volkan Mıcık,Zafer Taşkın ve Zekeriya Satılmış..

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER