MHP Fatih İlçe Bşk.Ali Çolak İspiyoncu Basın ve Devlet görevlilerini uyardı

Şubat 2, 2016, 2:58 am 4.325 izlenme

Bir kısım Basın yayın organlarının Türkmen Dağında Rus,İran,Suriye birleşik gücüne karşı savaşan Ülkücü gençleri adeta ispiyon edercesine manşetlerine taşımalarına MHP Fatih İlçe Başkanı Ali Çolak tepki göstererek bu konuda Devleti vazifesini yapmaya davet edip,ismi ve fotoğrafları yayınlanan ülkücülerin başına bir iş geldiği takdirde sorumlusunun ilgili Basın organları olacaktır dedi.

Ali Çolak sosyal medya üzerinden şu açıklamayı yaptı :

Malumunuz Suriye de Esad zulmüne artık yeter diyen milyonlarca yürek zulme karşı mücadele içerisindedir. Bu mücadele Esad güçleri ile sınırlı değil, aynı zamanda birçok EMPERYALİST DEVLETLERE karşı da bağımsızlık mücadelesi verilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin vatandaşlarının güvenliği Anayasal olarak bağlı bulunduğu devlete aittir. Bu açıdan Suriye de bulunan Türk Vatandaşlara olası bir suikast girişimi bir devlet zafiyetidir. Daha öncelerden örtülü operasyon için Ülkemize gelen Rus ajanlar tarafından şehit edilen Çeçen komutanlar düşünüldüğünde, İktidarın aczi yeti ortadadır.

ŞİMDİ UYARIYORUZ ! Türk milliyetçileri İktidar değildir, fakat olmayacağı anlamına gelmez, olası bir suikast ile emperyal karanlık güçlerin hedefi olmuş Türk Mücahidi ALPARSLAN ÇELİK’e bir şey olursa bunun sorumlusu Türkiye Cumhuriyeti Devleti Hükümetidir. Bugünlerde, yarın hesap vermeyecek gibi davrananların kamuoyuna karşı hukuk önünde hesap vereceği bir durumun doğmaması için önlemlerin acilen alınması gerekir. Aksi durumda iktidarımızda Allah şahit olsun ki, her ihanetin ve kirli oyunun takipçisi olacağız. Erhan Öztunç

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER