MHP Genel Başkanlığına adaylığını açıklayan Koray Aydın Ülkücülerden tam not aldı

Şubat 9, 2016, 9:45 am 1.574 izlenme

Dün akşam (8 Şubat 2016) CNN Türk Tv.de canlı yayına katılan Eski Bakanlardan ve MHP Genel Başkan adaylarından Koray Aydın yapıcı,birleştirici,ötelemeyen konuşma ve konu hakimiyetiyle Ülkücülerin gönlüne taht kurdu.

Diğer adayların MHP de kurultay yapılmaz veya kazanamama durumunda yeni parti söylemleri tabanda konuşulurken Koray Aydın MHP baba ocağımız diyerek bu konuda yapılabilecek spekülasyonların önüne geçmesiyle de takdir toplamıştı.

CNN Türk Tv.de özet olarak :”Biz bu partinin kendine has özellikleriyle, rengiyle, kokusuyla kendi kök değerleri üzerinden ayağa kalkmasını istiyoruz. MHP’nin başkalaşmadan, kendi olduğu gibi oturduğu fikri alanın üzerine doğru yapılanarak Türkiye’nin şu zor şartlarında en çok ihtiyaç duyulan siyasal hareket olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla iyiyi, güzeli, mükemmeli arıyoruz” dedi.
Kimseyle sürtüşmediklerini anlatan Aydın, “Kimseyle sürtüşme üzerine dayalı bir mücadelemiz yok; ne Sinan Beyle ne diğer arkadaşlarla ne genel merkezle. Orada oturanlar da bizim arkadaşımız. Gördüğümüz yerde sohbet ediyoruz, öyle olmalıyız” diye konuştu. Erhan Öztunç

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER