MHP Kadıköy’den İş kadını Büşra Düzgün Belediye Başkan A. adayı

Aralık 27, 2018, 5:00 am 860 izlenme

MHP İstanbul’da İlçe İlçe iddialı isimlerle Yerel seçimlere hazırlanıyor.

MHP Kadıköy’de Şile ve Üsküdar’dan sonra çok iddialı bir isimle seçimler için start verdi.Kadıköy MHP de Belediye Meclis üyesi aday adaylıkları da aynı hız ve heyecanla devam ediyor.

1985 doğumlu ve aile şirketlerinde yönetim kurulu Başkan vekilliği yapan İş Kadını Büşra Düzgün MHP den Kadıköy’de yerel seçimler için Belediye Başkanlığı için aday adaylığı müracaatını MHP İlçe teşkilatına yaptıktan sonra, MHP İstanbul İl ve MHP Genel merkez ziyaretlerinde bulundu.

Büşra Düzgün başta Tema vakfı olmak üzere çok sayıda çevreci STK larda üye veya yönetici olarak görev yaparken Turizm-Denizcilik ve Lojistik üzerine hizmet veren şirketlerinde de Yönetim Kurulu Başkan vekilliğini devam ettirmektedir.

Sosyal ve Çevreci bir belediyecilik anlayışı ile Kadıköy’e katma değer sağlayacağını iddia eden Büşra Düzgün günlük çalışmalarında çok sayıda ziyaret gerçekleştirmiş ve seçim çalışmalarının esas zaman alan kısımlarını halletmiş gözükmekte.

Bir kısım tanıtım broşürleri ile seçim sürecinde yapacağı çalışmaların takvimide hazırlanmış durumda.

Yine Kadıköy MHP de Belediye Meclis üyeliklerine de aday adayı olanlar kendi destekçileri ile birlikte İlçe merkezine müracaat ederek baş vuruda bulunuyorlar.Haber Erhan Öztunç

 

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER