MHP Mv.Adayı Sabri Şenel’in 1 Kasım seçimleri değerlendirmesi

Ocak 5, 2016, 7:29 am 1.113 izlenme

MHP’NİN EN AZ OY KAYBI
EN BÜYÜK SEÇİM ÇEVRESİ
İSTANBU 1 DE OLMUŞTUR!
Türkiyenin en büyük seçim çevresi İstanbul 1.bòlge MHP nin 7 haziran seçimlerine oranla 1 kasım seçimlerinde tüm seçim çevrelerinde en az oy kaybettiği seçim çevresidir.

Bu seçim çevresinde Kadıköyde verilen seçim startında olmayan milletvekillerimiz layıkı ile yanımızda olabilseydi bu kayıp oy artışı ile neticelenir bu kampanyada emek sarf edip destan yazanların emeği çok net fark edilirdi..

Belki bu fedakarlık ve gayret sahiplerine milletvekilliği getirmezdi ama asansör görevi bir kez daha yerine getirilirdi.Aslında sayın genel başkanımız hesaba çekmesi gerekenler sahadan objektif tesbitler yaparak listeye koyduğu milletvekilleri ve MYK üyeleridir.

Ama görüyoruzki milletvekili olamayanlar cıyak ciyak bağırıyor ve sadece suçlayıp özeleştiri yapmıyorlar seçilenler ise suskun ve fırsat kolluyorlar.Seçilince susanlar seçilemeyince veya listeye giremeyince bol bol ahkam kesmekle sadece kendi koltuk arayışlarına hizmet ederler.

MHP nin derdi sahadan ter akıtan emek sarf eden taban tarafından çözülür.Bu çözümü kalıcı ilke ve geleneklere oturtamayanları bekleyen yeni moda cereyanı dayatma siyasi hareketler karşısında onur kırıcı mağlubiyetlerdir.

Bir vizyon ortaya koyup geleneksel ideolojik misyonun neferi olup süreci iyi yönetmeden çıkılan sefer ampül karşısında mum gibi erimekten bizi kurtaramaz.Buda karar süreçlerinde Ülkücülerin ve milletin aklı beklentisi olmadan asla başarılamaz.

Bu anlayış artık siyasi geleneklerimize Ülkücülerin örnek modeli olarak takdim edilmelidir.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER