MHP Mv.Zihni Açba’dan AKP’ye sert FETÖ uyarısı

Kasım 28, 2016, 9:47 am 1.619 izlenme

MHP Sakarya Mv.Zihni Açba Sosyal medya hesabından AKP nin  FETÖ örgütü bahanesi ile yaptığı yanlışları hatırlatarak sert uyarılarda bulundu

Değerli Arkadaşlarım; bu metin herhangi bir yorum ve değerlendirmede bulunmanız için değil, sadece dikkatlerinize sunmak maksadıyla kaleme alınmıştır.
GEREĞİNE BİNAEN UYARIYORUZ!…
BALIK HAFIZALI OLMAYAN HERKES HATIRLAYACAKTIR Kİ; ÇOK UZUN OLMAYAN BİR ZAMAN DİLİMİ ÖNCESİNDE, BU ÜLKEDEKİ EN MUTEBER İNSANLAR SINIFINI OLUŞTURUYORDU BUGÜN “FETÖ’CÜ” DİYE ADLANDIRILAN İNSANLAR.
BU ÜLKEDEKİ EN MUTEBER REFERANSTI “HOCA EFENDİ İNTİSAPLISI (!)” OLMAK. EN ALT SEVİYEDEKİ DEVLET MEMURİYETİNDEN, EN ÜST DÜZEYDEKİ MAKAM VE MEVKİLERE KADAR HER KADEMEDEN DEVLET KAPSINI AÇABİLEN YEGÂNE ANAHTARDI BU REFERANS VE BÜTÜN LİYAKAT KISTASLARINI İKİNCİ PLANA ATTIRACAK KADAR SİHİRLİ BİR ETKİSİ VARDI İKTİDAR SAHİPLERİ NEZDİNDE.
ADETA; KÂBE ZİYARETİ KUTSİYETİNDEYDİ, PENSİLVANYA. HELE ORAYA BİRİLERİNİN SELAMLARINI GÖTÜRÜP, ORADAN DA BURADAKİ BİRİLERİNE SELAM VE DUA GETİRENLER VARDI Kİ SORMAYIN GİTSİN.
ŞİMDİ BUGÜNE GELELİM; O GÜNLERİN “MUHTEREM HOCA EFENDİ” Sİ BUGÜN “FETÖ”, O GÜNÜN KUTSAL ZİYARETGÂHI PENSİLVANYA BUGÜN “ŞEYTANIN İNİ” OLMUŞ.
OLAN KİME OLMUŞ? NE YAZIK Kİ BÜTÜN BUNLARA SEBEP OLANLARA, BÜTÜN BU ÇARPIK YAKLAŞIMLARA YOL VE ZEMİN HAZIRLAYAN İKTİDAR SAHİPLERİNE BİR ŞEY OLMAMIŞ, ONLARA İNANARAK BU ÇARPIK YAPILANMANIN ANAFORUNA KAPILANLAR OLMUŞTUR OKKA ALTINA GİDENLER.
BURAYA KADAR SÖYLEDİKLERİMİZ, NAÇİZANE GEÇMİŞE AİT BİR TESPİTTİR. BU TESPİTTEN HAREKETLE, GÜNÜMÜZE AİT BİR BAŞKA TESPİTTE VE BİR DE GELECEĞE DAİR BİR UYARIDA BULUNMAYI, BÜYÜK TÜRK MİLLETİNE KARŞI BİR GÖREV ADDEDİYORUZ VE ÖNEMLE UYARIYORUZ!..
İBRETLE AMA İĞRENEREK ŞAHİT OLUYORUZ Kİ; YENİ BİR TAKIM “BAĞLILIK VE İNTİSAP” MAKAMLARI OLUŞMAKTA VE BU BAĞLILIK VE İNTİSABIN DERECESİ DE BAZI KAPILARDA REFERANSLARIN GÜCÜNÜ ARTTIRMAKTADIR. HİÇ KİMSENİN İNANCIYLA, MEZHEBİYLE, TARİKATIYLA VEYA CEMAATİYLE BİR DERDİMİZ SIKINTIMIZ OLMAMIŞTIR VE OLMAYACAKTIR DA.
ANCAK; İNANÇ, MEZHEP, TARİKAT VEYA CEMAAT MENSUBİYETLERİNİ, BÜTÜN LİYAKAT KISTASLARININ ÖNÜNDE TUTARAK, DEVLETİN BEKASINI VE MİLLETİN BİRLİĞİNİ ZAAFA UĞRATACAK FİİL VE UYGULAMALARIN, DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE KARŞISINDAYIZ YARINLARDA DA KARŞISINDA OLACAĞIZ.
NASIL Kİ; DÜNÜN MUHTEREM HOCA EFENDİ’Sİ BUGÜNÜN FETÖ’SÜ, DÜNÜN MUKADDES (!) PENSİLVANYA’SI BUGÜNÜN ŞEYTAN YUVASI OLDUYSA:
KORKUMUZ VE ENDİŞEMİZ ODUR Kİ; BUGÜNÜN SÜLEYMANLILARI YARIN SÜLOCU, BUGÜNÜN MAHMUT EFENDİCİLERİ YARININ MAHOCULARI, BUGÜNÜN MENZİLCİLERİ YARININ MENZİLVANYACILARI OLMASINLAR.
ONUN İÇİN DİYORUZ Kİ; HERKES AKLINI BAŞINA ALSIN, ATTIĞI ADIMA VE TATTIĞI TADIMA DİKKAT ETSİN. İNANCI, MEZHEBİ, TARİKATI VEYA CEMAATİ ŞUDUR YA DA BUDUR DİYE HİÇ KİMSENİN HAKKI ZAİL OLMASIN.
AMA HİÇ KİMSE DE İNANCI, MEZHEBİ, TARİKATI VEYA CEMAATİ REFERANS SAYILARAK HAK ETMEDİĞİNE NAİL OLMASIN.
BİZİM ÖNCELİĞİMİZ; TÜRK DEVLETİNİN BEKASI, TÜRK MİLLETİNİN BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜNDEN YANADIR!
ALLAH MİLLETİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN!..

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER