MHP’DE TEŞKİLAT FESİHLERİ

Eylül 5, 2016, 7:34 pm 1.503 izlenme

AKP’ de bütün teşkilatlar cadı kazanı gibi kaynarken ve tahminen 300′ ü aşkın İlçe,40’ı aşkın İl teşkilatı FETÖ bağlantı korkusu ile görevden alma,istifa nedeniyle çalkalanırken, ulusal basın AKP’ye sessiz, adeta MHP’yi mercek altına almış ve görevden almaları veya istifaları ŞOK başlığı ile vermektedir..

Bu haberimizde MHP Merkez yönetimince görevden alınan bazı ilçe teşkilatları ile ilgili ulusal basında çıkan haber olup,paylaşmak istedik.

***                              ***                    ***

MHP Kavaklıdere, Köyceğiz ve Ortaca ilçe teşkilatlarının, genel merkez kararıyla feshedildiği bildirildi.
MHP Kavaklıdere İlçe Başkanı Ümit Alper, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kongre sürecinde genel başkanlığa adaylığını açıklayan Meral Akşener’i desteklemeleri nedeniyle bu kararın alındığını iddia etti.
Fesih kararının kendileri için sürpriz olmadığını belirten Alper, kendisinden sonra göreve atanacak yönetime şimdiden “hayırlı olsun” dileğinde bulundu.
Alper, “Tüm seçimlerde en iyi bir şekilde dimdik mücadelemizi verdik, iktidar partisine ve büyükşehir etkisine rağmen seçimlerde ikinci parti olduk. Gün geldi partiyi temsilcisiz bırakmamak adına belediye başkan adayı da olduk. Görev yaptığımız süre boyunca partimizle ilgili doğru olduğuna inandığımızı cesaretle her makama aktardık.” dedi.
Muğla’da Kavaklıdere’nin yanı sıra Köyceğiz ve Ortaca ilçe teşkilatlarının genel merkez kararıyla feshedildiği öğrenildi.
Kentte daha önce de MHP’nin Bodrum, Milas, Yatağan, Ula, Menteşe, Dalaman ve Seydikemer ilçe teşkilatları feshedilmişti.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER