Murat Mutlu’dan gündemi sarsacak açıklamalar

Mart 21, 2016, 11:52 am 1.912 izlenme

120 bin militan üç sene içinde yetiştirildi.yedi milyon kürtçe konuşan Alevi can ve kafasınca kürtler adına aleviler adına savaş veren 8 terör örgütü tam saha mlkp çatısında pkkya biat etti.

Kandili vuran avellerimiz ve istihbaratımız maalesef kandilin Kobaniye taşındığının farkında dahi değil.bazı arkadaşlarımızında deşifre ettiği gibi dhkp-c militanları pkk militanları sistemli olarak deaş bünyesine adını yazdırıp sonrasında Türkiye’de eylem yapmaya geliyor.

Ne hikmetse akp ye akp bünyesindeki iş adamlarına teşkilatlara saldırı yok,direk olarak halk hedef alınıp algı yönetimi oluşturmak isteniyor.

Bu dönem maalesef seksen öncesinin on misli olan, doksanlarıda misliyle aşacak.İstanbul’da her ilçenin polis departmanlarını misliyle katlayacak silah yığınakları yapılmış vaziyette.Dört senedir faaliyetler tam gaz devam ederken açılımcı Hükümet bizleri sokakta gezemez vaziyete getirmenin duygusal hazzını zevkin nirvanasında yaşarken tüm bunlara göz yumdu.

Emniyette fetocu polislerin tüm bilgilerimizi istihbarat çalışmaları adı altında fişlediği ve bunları taşına bilir flaş belleklerle örgüt militanlarına ilettiğini biliyoruz dile getiriyoruz.

Hükümet yeni ifşa eyliyor bu skandalı.polis teşkilatının büyük bir bölümü maalesef sahada terör operasyonu yapılırken örgüte bilgi kaydırmakta.doğuda baharla beraber devletin ve milletin yanında yer alan aşiretler ve kişiler sahada hedef alınacak büyük şehirlerde eylemler hızla artacak.

Maalesef hayatı sadece ailesiyle yaşamak sanan sorumsuz toplumumuz bunun bedelini ağır ödeyecek .

CHP, rte düşmanlığıyla yaptığı hain siyasetin içinde boğulacak,yada ihaneti terk edip devlet adına gereğini yapıcak.

Algı operasyonunun parçası olmaktan kurtulacak.nasıl ki akp nin tek başına iktidar olmasının ortağı olduğu gibi.

Etiketler:

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER