Neden Ali Dinçer Çolak

Şubat 20, 2016, 9:25 pm 6.619 izlenme

Bu gün akşam saatlerinde Üsküdar’dan bir büyüğüm Necdet Tarık Pişkin bey beni arayarak Fatihte ne oluyor diye sordu..Haberim yok dedim yoktu çünki.Mahallemizden bir gencimiz rahmetli oldu, günü onun sıkıntısı ile geçirdik,üzgündük,tv açmadık,haber dinlemedik.
Necdet abiye abi öğrenip, sana bilgi vereyim dedim.Bir Reisimi aradım olayı sordum,daha sonra Avukat bir kardeşimle görüştüm olayı öğrendim..Ceviz kabuğunu doldurmayacak bir olay..
Fatih Ülkü Ocaklarından bir genç MHP Fatih İlçe Başkanı Ali Dinçer Çolak için uygunsuz bir mesaj yazmış,Ali Başkanda Ülkü Ocağına gidip neden böyle yazıyorsun diye sormuş..Ocakta ne oldu bilmiyorum.var sayalımki MHP İlçe Başkanı hata yapan gencin kulağını çekti,iki tokat attı.
Tabi arayı kızıstıran çok olur, konular karman çorman hale geliyor.Ocak Bu sefer Parti binasına gidiyor vs.
Bu olay dün olmuş,bu gün MHP Genel Merkezi Ali Başkanı görevden almış..
Buraya kadar tamam.
MHP Genel merkezi Bana göre bir seçim sonucunun mağlubiyetinin faturasını Ali Dinçer Çolak Başkana kesmiştir.Esasen bu hesabın sorulması gereken son kişi Ali Dinçer Çolak’tır.
Yukarıdaki olay bir aile içinde büyüğün küçüğünü uyarması dışında bir şey değildir.
MHP Seçim dönemlerinde Ali Dinçer Çolak başkanın çalışmaları ile İstanbul’da motive olmuştur.
Seçim dönemi semtimize uğramayan adaylara OY verdik.Tokalaşamadık,O nurlu yüzlerini göremedik.Bizi telefon mesajı ile idare ettiler.
Bir hesap sorulacaksa ilk sıra Mv.1.sıradan başlar ve devam eder..
Hayır bunların hiç biri değil ise Ali Dinçer Çolak Muhalefet adaylara imza verdi ön plana çıktı deniliyorsa konu daha vahim.MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZIN KANKALARI MUHALİF veya MUHALEFETLE SARMAŞ DOLAŞ…
Bu açıdan da bir değerlendirme yapılacak ise görevden alınan tek isim Ali başkan olmamalı idi.
Bir ata sözümüz var “Balık baştan kokar” veya bir anonim türkümüzde “Pınar başından bulanır” deniyor..İlk temizliğin adresi ama Muhalefet,ama seçim yenilgisi her ne ise İstanbul’da bir İl var ve hesabın sorulması gereken ilk adres bellidir.
Dün Ali Dinçer Çolak Türkmen Dağı şehidimiz İbrahim Küçük’ün ailesini çok güzel bir semtte,çok güzel bir daire alınmasına öncülük ederek ev sahibi yapmıştır bu vesile kendisine teşekkürlerimi sunuyorum,İyi ki Ali Dinçer Çolak var,İyi ki Ülkücü oldukları için inandıklarını söyleyebilenler var.

BENZER KÖŞE YAZILARI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

DİĞER YAZILARI

Bende çok duygulandım

Kasım 1, 2018

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..Geçtiğimiz ayın 18.de Şibirgan’a yakın bir yerde Dr.Metin Külünk Hocamızın...

Ağustos 4, 2020

SENDİKAL ÇİZGİYİ AŞAN MALUM SEN

SENDİKAL ÇİZGİYİ AŞAN MALUM SEN Nereden başlasam, nasıl saysam bilemedim ayyuka çıkan bu hallerinizi. Malum...

Haziran 17, 2020

MAKYAVELİST BATAKLIĞIN SAKİNLERİ

Makyavelizm ;İtalyan düşünür Machıevelli’nin ileri sürdüğü; “Amaca ulaşmak için, her yolun mubah olduğunu beyan eden...

Ocak 13, 2020

DERDİ TÜRK MİLLETİ OLANIN KARŞISINDA İYİ-MARKSİST-SOL OLURMUŞ

Birileri haykırıyor “Mücadelemiz son kaleme” kadardır diyor. Mücadelelerini bu şekilde dile getiriyor. Mücadelelerine koydukları bir...

Aralık 29, 2019

TÜRK MİLLİ DURUŞU ve GÜNÜMÜZ

Milli olmak, mensup olduğu milletin değerlerini yaşayıp ve yaşatmak dahilinde ;  Politikaların ve yaptırımların seyrinde,...

Aralık 22, 2019