Silahlı,Bombalı baskın

Nisan 30, 2016, 4:35 pm 1.856 izlenme

İstanbul Florya’da bir oto galerisine el yapımı patlayıcı atıldı ve silahla saldırıldı. Saldırıda bir kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı
Edinilen bilgiye göre, Cihan Pars’a ait oto galerisine gelen grup ile içeridekiler arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine gelen grup üyeleri önce el yapımı patlayıcı attı, sonra silahla ateş açtı. Galeri sahibi ve çalışanlarının da karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. Olayda, iş yerine gelip saldırıda bulunanlardan olduğu belirtilen Murat Sancak olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan Ahmet Emin Çorakçı, kaçmaya çalışırken Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalandı. Üçüncü şahıs ise olay yerinden kaçtı.
Yaralanan iş yeri sahibi Cihan Pars ve iş yerinde bulunan İlhan Kızmaz ile Çorakçı, çevredeki hastanelere kaldırıldı. Olayda yaşamını yitiren Murat Sancak’ın “yaralama” ve “tehdit”, Pars’ın “konut dokunulmazlığını ihlal” suçundan kaydının olduğu, Kızmaz’ın ise “sahte banka ve kredi kartıyla yarar sağlamak” suçundan arandığı öğrenildi. Olayın alacak verecek meselesinden kaynaklandığı öne sürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Etiketler:

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER