SOLU PKK SEVDASINDA /SAĞI FETO HASRETİNDE

Kasım 4, 2019, 12:09 pm 343 izlenme

Çağlar açtık, çağlar dürdük

Yirmi dört boy hayat sürdük.

Acunda var olduğumuz andan bu yana, her türlü hainlik ile karşılaştık. Her türlü dizayn edilen alçaklık ile imtihan edildi Yüce Türk Milleti. Bazen kendi sahamızda, bazen de karşı sahalarda verdik bu mücadeleyi. Çünkü Nizamı Alem için ant içmiş bir ırk olduğumuz ve müjdelere, hadislere, Hak rızasına nail olma çabasında olan Sahabeden sonra İslam için en fazla hizmet eden Türk Milleti olduğumuz için; daima mücadele içerisinde geçer bizim ömrümüz. Bazen sağ ile, bazen sol ile verdik bu kavgayı. Bazen kendini Milliyetçi tanıtan soysuzlar ile, bazen de İslamcı tanıtan kitapsızlar ile. Atın izi de belliydi, itin izi de belliydi en azından. Şimdi at da it de karma bir hal almış vaziyette. Emperyalizm denilen vampir her geçen gün kam emme derdinde. Emilen kan Türklüğün ve İslam’ın kanı. Emilen kan varlığımızın ve birliğimizin kanı.

 Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kanını emmeye çalışanların Kanlarını kuruttu ATATÜRK. Bugün Atatürk’ün partisi diye kendine ifade eden lakin Kandil partisi olan Y-CHP raydan çıkmış bir vaziyettedir. Günden güne kendini kaybeden Y-CHP değerlerimizi ayaklar altına almış ve üstünde tepinmektedir. Amblemlerinde mevcut olan altı tane okun manasından sıyrılan, altı kazık haline getirip ve bu kazıklar ile Türk Milletine hücum etmektedir. Demokrasinin sözcülüğünü yapar gibi kendini gösteren Y-CHP, bugün HDPKK’nın görev değişimini almış gibi. Sanki bölücü faaliyetlerde yetersiz gelen HDPKK ya bir sırt veren CHP bugün gerçekten Yüce Türk Milletinin gözünde bitmiştir.

Ekrem İMAMOĞLU mesela ; Neden tutuklanan terörist eş başkanların yasını tutmaktadır. Neden Ecnebilere derdini açmaktadır. Neden bizi İpi elinde tutanlara şikayet etmektedir. HDP ve PKK darbe yedikçe, kanları aktıkça, hırlamaları yükseldikçe İmamoğlu sesini yükseltiyor. CHP misyon ve vizyonunu tamamen HDP, PKK, YPG yapılanmasına göre mi ayarlamaktadır. Gösterdikleri hal ve hareketler onu işaret etmektedir. Akabinde Ülkücü düşmanı; Soyer, Türk Milletini bölme yolundaki en kırmızı çizgi olan Ana dil tartışmasına destek verip Kürtçü bir vaziyet takınmakta. Biz Ülkücü hareket olarak siz Marksist ve Sosyalist güruhun kan kardeşi olduğunuzu evvelinden biliriz. Lakin Yüce Türk Milleti bu hallerinize alışık değil. Toplumun gözündeki CHP çoktan bitti Y-CHP şeklini aldı.

Cumhur İttifakını, MHP ve AKP faşizmi diye tanımlayan teröristlerin Yoldaşı olan CHP! Gayrı değiş şu partinin adını. Değiş ki oy verirken utanç yaşayan (!) seçmeninde rahat etsin. Harekat düzenlenir, ilk isyan CHP’den gelir. Teröristlere ağır darbeler vurulur ilk feryat CHP’den gelir. HDP açıklama yapar İP bizim sayemizde mecliste der. PKK açıklama yapar CHP bizim sayemizde mecliste. Aşkınız (!) ayyuka çıktı gayrı. Bu ilişkinin, bu nikahın, bu sevdanın adını Türk Milleti koydu PKK yoldaşlığı dedi. Sizler bunun adını Demokrasi koydunuz.

Bitmiyor ki Sol ile olan kavgamıza, sağdan Arınç dahil oluyor. Ne solu bitiyor, ne sağı bitiyor. Feto aşığı olan bu zat ; Hüzün deryası haline gelmiş, hüznü okyanus ötesi bir vaziyet almış. PKK darbe yedikçe CHP üzülür, FETO darbe yedikçe Arınç üzülür. Cumhur İttifakının en büyük karşıtı olan Arınç ; FETO denen hain terörist yapılanmanın mensuplarına derinden üzülüyor ve göz yaşları ile desteklerini veriyor. Aklını Milliyetçi Ülkücü Harekete takmış olan Arınç Cumhur İttifakı karşısında sözleri ve eylemleri ile en fazla zıt hareket edenlerden biridir. Sayın Arınç MHP düşmanlığın neden? FETO sevdan niye? Gel gör ki hangi sahada, hangi alanda, kimler ile mücadele edeceğimizi şaşırdık.

Milliyetçi Ülkücü Hareket olarak, hep kutsal Vatan’ın ve Yüce Türk Milletinin akıbeti için canla başla mücadelemizi vermekteyiz. Verdiğimiz mücadele kıyamete kadar sürecektir. Biz bu mücadele hiç bir engel tanımayacağız. Önümüze çıkan sümüklü böcekleri de ezip geçmekten asla ama asla yılmayacağız! Allah Milliyetçi Ülkücü Harekete güç ve kuvvet versin.

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

ERTUĞRUL SUBAŞI

BENZER KÖŞE YAZILARI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

DİĞER YAZILARI

HAİNLİĞİN VESİKASI

Aralık 5, 2019

TÜRK MİLLİ DURUŞU ve GÜNÜMÜZ

Milli olmak, mensup olduğu milletin değerlerini yaşayıp ve yaşatmak dahilinde ;  Politikaların ve yaptırımların seyrinde,...

Aralık 22, 2019

HAİNLİĞİN VESİKASI

Taşları bağlamışlar; Köpekler, çakallar, sırtlanlar, çıyanlar, sıçanlar serbest… Gayeleri sabit ve net. Türkiye Cumhuriyeti Devletinde...

Aralık 5, 2019

BİR SEVDANIN SEDASI BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ

Yine güneş boğacak doğacak, karanlığı boğacak! 25 Kasım 1917 senesinde Lefkoşa’da bir güneş doğdu ebediyen...

Kasım 28, 2019

ANASI DURSUN DEMİŞ! DURMAZ GİDER ÖNKUZU!

Türk İslam Ülkücülüğü ; bir söylem ve sloganlaştırılmış bir halden ibaret değildir. Ülkücü Hareket klişelerin...

Kasım 24, 2019

MOBBİNG ARSIZLIK VE AHLAKSIZLIKTIR !

Mobbing, iş yerinde çalışanlar tarafından bir başka kişi veya kişilere karşı uygulanan “Baskı” şeklidir. Emperyalist...

Kasım 12, 2019