TANRI DAĞININ ÇOCUKLARININ KARŞISINDA Kİ MEZOPOTAMYA SIÇANLARI

Ekim 27, 2019, 2:14 pm 344 izlenme

Türkçülük; Yüce Türk Milletini, muasır medeniyet seviyesine yükseltmek ve Türk için, Türk’e göre, Türk tarafından olması gerektiğini beyan eden bizi ayakta tutan kudrettir. Türklük şuuru geçmişinden kopmadan, geleceğine yön tayin etme arzu ve hassasiyetidir. Türk Milletinin Acunda olan yerini tesis etmektir. Tanrı’nın ordusu Türklerin ; Alemde nizam kavgasıdır. Her şeyin silindiği lakin Aidiyet şuurunun silinemediği olgudur Türklük duygusu. Velhasıl kelam ; Bizi biz yapan yegane güçtür Türklük.

Şöyle dönüp tarihe baktığımız vakit; Denenmiş bütün düşüncelerin, bir işe yaramadığı ve sadece Türkçülük şuurunun kurtarıcı bir yapıda olduğu deliller ile ispattır. İslamcılık denildi ;Günümüzde halen de var olan kökleri kuruyasıca Siyasal İslamcılar türedi. Sosyalist İslam hareketi diyerek çıkardıkları Yeşil Komünizm adlı hal zuhur etti. Dini baş üstünde tuttuğunu düşünenler oysaki ayaklarının altına aldıklarının farkındadırlar. İslam dini altında bütünleştirici bir hal gayesi güdenler ; İslam’ı yaşamaya çalışırken Türklüğe savaş açıyor. İslamiyet adı altında Türklüğe kılıç çeken ahmaklar İslamiyet’i savunurken Türklüğe saldırmak zorunluluğunu kendilerinde hissetmektedirler. İslamcılık ile yola çıkanların geniş bir U dönüşü ile Türkçülüğe döndüğü aşikardır. Çünkü Türklük bizi biz yapan değerdir. Kültür Milliyetçiliği denildiği vakit Ben Türk’üm diyen her er kişinin mücadeleye verdiği omuzdur. Türklük şuuru ;Milli ülkü ve Milli ahlak önderliğinde, Türk Töresi bilgeliğinde hareket etmektir.

Bugün geldiğimiz nokta şudur ; Türklüğün düşmanları Halkların kırıntıları mozaiksel bir yapının etrafında, toplanma gayreti içerisindedirler. HDP denilen PKK partisinin halen mecliste haykırması ayrı bir gariplik. Akabinde HDPKK denilen terörist mikrofonlarının yanlarında olan CHP; Kandil hoparlörü olarak görev yapmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin her harekatını Kandil ağzıyla eleştiren Sol güruhun beyzadeleri (!) ne yapmaya çalışmaktadır Yüce Türk Milleti idrak etmiştir. Ötesi beyhude bir arayıştan başkası olamaz. Bugün neden CHP, YPG denilen Terörist şerefsizleri Terör örgütü olarak görmüyor. Bugün neden Barış Pınarı harekatı ve nice attığımız adımlar hep Marksist kökenliler tarafından eleştirilmekte. Çünkü Türk’ün ve Türklüğün bekasını istemeyen Darwin’e yemin etmişler topluluğu bunların alayı. Haçlı ordularından aldıkları icazet ile Türklüğe ve İslam’a saldırmaktadırlar. Bugün bunları yapanlar kendilerini Demokrasi, Özgürlük, Barış ve en acısı Atatürkçülük maskesi altında yapmaktadır.

Türklük için savaşan gönüller İslam için savaşmaktadır. Türklüğün zaferi İslam’ın zaferi demektir. Bu Türklükten ve İslam da nasipsiz olan Leş kargaları bugün atılan her adımda, ayağına basılmış it gibi hırlamaktalar. Birlikte daha iri ve daha diri ancak bu mücadeleye omuz verilir.

Tanrı dağının yiğitlerinin karşısında; Mezopotamya sıçanları girecek delik aramaktadır. Ait oldukları lağım çukurları ve bu çukurları kontrol eden Marksist her oluşum ait oldukları lağım çukurları doldurmaktalar. Kamunun her alanında ; gerek sosyal medyada, gerek sokak sohbetlerinde Türklüğün bekası için, mücadele edenler hakkında Aleyhtar kelam eden şuursuzlar gayrı men edilmelidir. Bugün saldırı Türklüğe, bugün saldırı İslam’a, Bugün saldırı İslam’ın son sancaktarı olan Türk Milletine. Maziye bakıldığında bizi ayakta tutan ve kurtaran yegane güç Türkçülük şuuru olduğu gibi bugün de bizi kurtaracak yegane kudret ; Türk İslam ülküsü ışığında ilerlemektir. Dalgalanıyor ise bayrak ;O vakit minarelerden okunacak ezanlar bu çizgi ve şiar ile hareket eden Türk Milliyetçileri; Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sigortasıdır.

Israrla belirttiğim husus şudur ; Küllerinden yeniden doğan Yüce Türk Milletini asırlardır tarihte dimdik tutan tek güç Türklüğün bekası için verdikleri mücadeledir. Devletler yıkıp, Devletler yıkan Türk Milleti ;Özünde kaldığı sürece daima ilerlemiş. Özüne yabancılaştığı vakit ise gerilemiştir. Bizi biz yapan özümüzdür ve benliğimizdir. Sımsıkı sarılmamız gereken sancak ise Türklük sancağıdır. Çünkü bu sancak ; Dini İslam için ve Türk’ün Devlet’i için can almıştır, can vermiştir ; BAŞ EĞMEDEN!

Yüce Türk Milletini çıkmaza sokmak isteyen ; HDP, CHP ve yandaşlarına hiçbir sahada fırsat verilmemelidir.

Dizildik, ihtilal sancağımızın ardında

Kaldırdık Gökyüzüne, kurt başlı tuğumuzu

Ant içtik; Turan için durmadan koşmaya

Yırtar iken Acunu ihtilal naralarımız!

İşitin, Gök kubbeyi titreten Türklük duamızı

Kızıllar! Yeşiller! Pembeler!

Ant içildi, doğarken  Kızıl tan

İntikam alınacak, durmaz bu kan

Tanrı, Türk’e kut verirken bu çağda!

İhtilal meşalesi yakıldı! Tanrı Dağda

Dayanamaz buna, çatlar taş yürekli

Kızıllar! Yeşiller! Pembeler!

ERTUĞRUL SUBAŞI

BENZER KÖŞE YAZILARI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

DİĞER YAZILARI

HAİNLİĞİN VESİKASI

Aralık 5, 2019

TÜRK MİLLİ DURUŞU ve GÜNÜMÜZ

Milli olmak, mensup olduğu milletin değerlerini yaşayıp ve yaşatmak dahilinde ;  Politikaların ve yaptırımların seyrinde,...

Aralık 22, 2019

HAİNLİĞİN VESİKASI

Taşları bağlamışlar; Köpekler, çakallar, sırtlanlar, çıyanlar, sıçanlar serbest… Gayeleri sabit ve net. Türkiye Cumhuriyeti Devletinde...

Aralık 5, 2019

BİR SEVDANIN SEDASI BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ

Yine güneş boğacak doğacak, karanlığı boğacak! 25 Kasım 1917 senesinde Lefkoşa’da bir güneş doğdu ebediyen...

Kasım 28, 2019

ANASI DURSUN DEMİŞ! DURMAZ GİDER ÖNKUZU!

Türk İslam Ülkücülüğü ; bir söylem ve sloganlaştırılmış bir halden ibaret değildir. Ülkücü Hareket klişelerin...

Kasım 24, 2019

MOBBİNG ARSIZLIK VE AHLAKSIZLIKTIR !

Mobbing, iş yerinde çalışanlar tarafından bir başka kişi veya kişilere karşı uygulanan “Baskı” şeklidir. Emperyalist...

Kasım 12, 2019