Tokat MHP, Ülkücü gazi merhum Av.Ergin Bayramcı adını AR-GE’de yaşatacak

Aralık 19, 2016, 7:00 pm 5.062 izlenme

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Teşkilatında AR-GE merkezi açıldı. 17 Aralık Cumartesi günü gerçekleşen törenle merkezin açılış kurdelesi kesildi.

AR-GE Açılışını Ülkücü gazi merhum Av.Ergin Bayramcı’ının kızı Selcen Bayramcı, 12 Eylül öncesinin Tokat Ülkü Ocakları Başkanı Kasım Yılmaz,Tokat’ın doğayen isimlerinden ve eski İl başkanı Ali Yüksel Fermanlı,MHP Almus eski İlçe Başkanlarından Arif Balka gibi pek çok konuğun hazır bulunduğu açılış merasiminde duygulu anlar yaşandı.
MHP İl Başkanı Onur Çalışkan törende yaptığı konuşmada “MHP Ülkücü Gazi Ergin Bayramcı Ar-Ge Plan Proje ve seçim koordinasyon merkezimizin açılışını yüksek bir katılım ve teveccühle gerçekleştirdik. Tokatta MHP’yi 1. Parti yapmak adına olumlu çalışmalara imza atacağımız Ar-Ge birimimiz hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
“BEREKET BÜYÜKLERLEDİR”
MHP’nin AR-GE merkezinin açılış kurdelesi kesilirken eski İl Başkanlarından Ali Yüksel Fermanlı ile İlhan Us, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeleri de bulundu. Başkan Çalışkan konuşmasında “Nerede hangi dengelerin güdüleceğini en iyi şekilde analiz edip nokta atışlar yapmanın hep birlikte gayreti içinde olacağız. MHP yaklaşık 8 ay önce zor bir süreç geçirdi. Ama bu süreçler dahi Milliyetçi Hareket Partisinin geçmişi göz önüne alınarak asla zor bir süreç olarak görülmekteydi. Netice itibariyle Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkücü camia hızlı bir şekilde yeniden birlik beraberliği sağladı ve yeniden yarınları için projeler üretmeye ve bu projeleri hayata geçirmeye, çalışmalarını hayata geçirmek için kararlı bir şekilde yürümeye başladı. Her zaman bereket büyüklerledir şiarında oldum. Bizler eğer büyüklerin bizlere göstereceği yoldan gençliğin, cahilliğin verdiği duygularla saparsak; biz biliyoruz mantığıyla hareket etmeye devam edersek bir arpa boyu yol ilerleyemeyiz. Bu noktada bu AR-GE birimi içerisine katkı sağlayan değerli büyüklerimizin fikirleriyle bir istişare kültürünün, istişare mekanizmasının da çalıştığı bir ortamdır. Ben inanıyorum ki bu noktada gerçekten başarılı bu partiye bu teşkilatlara daha iyi daha güzel yarınlar sunabilmek adına birçok proje üretilecektir, üretilmekle de birlikte hayata geçirilecektir. Çeşitli projelerimiz var. Esnafımıza yönelik bazı projelerimiz olacak. Bu partiye 41 yıldır emek vermiş kim varsa bulacağız ve projelerimizle bunları tekrardan bir araya getireceğiz.” dedi.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER