TÜRK DÜNYASININ UMUDU LİDER DEVLET BAHÇELİ

Ekim 15, 2019, 5:49 pm 311 izlenme

Türkiye Cumhuriyeti Devlet’i ve Yüce Türk Milleti ağır imtihanlar içerisinde, muazzam bir irade ve direniş ile günleri ardı ardına geçirmektedir. Bu imtihan iç ve dış çakallar ve sırtlanlar tarafından tesis edilmiş, Beka ve mevcudiyeti konu edinen bir haldir. Bu vaziyet içerisinde yapılacak olan ;Yek vücut bir halde mücadele vermektir. Bu mücadele siyaset üstü bir aklı gerektiren, eylem ve fedakarlığın vücut bulması ile devam etmelidir. Vatan bir bütündür bölünemez! Şiarı üzerine, hareket edilmesi gereken andır. Bölünmeden, parçalanmadan, yarı yolda kalmadan, satmadan, satılmadan, fitne ve fesada uymadan, nefsi ayaklar altına alarak; şahsi benliği bırakıp Milli benlik ve ruh adına hizmet edilmelidir. Çünkü yurttaşlığın gereği budur. Vatan müdafaası söz konusu iken, başka düşlerin ardında koşmak sadece ihanettir.

Kut verdi Ulusal Tanrı; Atilla dan bu vakte Kılıcı olduk Tanrı’nın. Yeryüzünde gölgesi olduk Hakkın. Tarih Türk ile tanındı. Cihan Türk ile harlandı. Arş Türk ile titredi. Alem Türk ile nizamı düşledi. Milletler Türk ile vefa gördü. Bu adanmışlık ve aidiyet Türk’ün en mukaddes yapısı ve çizgisi oldu. Kızıl Elma Ülkümüz ve Nizamı Alem kavgamız ile dünler, bugünler ile harmanladı ve yarınları kovaladı, hatta halen de yarınlarımızın yarınları için; kan verildi, can verildi, baş verildi Baş eğilmedi.  Nerede bir mazlum var ise imdat olan; Feryatlara derman olan Kutlanmış Irk ; Yavuz ve Yunus şiarı ile hareket etmeye devam etmektedir. Bugün yine aynı aşk ve şevk ile hareket eden Yüce Türk Milleti; Emperyalizm ile mücadele vermektedir. Türk Milleti ve Türk Devletinin sigortası, mihenk taşı, yegane gücü olan Milliyetçi Ülkücü Hareket tarih sahnesinde de ispatlıdır, bu vakte kadar her daim canıyla ve kanıyla bu mücadeleyi vermiştir. VATAN OLMAZSA NEYİN SİYASETİNİ YAPACAĞIZ düsturu ile hareket eden; Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Dünyasının umudu, Tanrı Dağı duruşlu, Bozkurtların Lideri, Türkmen Beyi, Bilge Liderimiz Devlet BAHÇELİ bugün yekpare bir mücadele vermektedir. Vermiş olduğu mücadele de Liderimiz ;Cumhur İttifakının kurucusu ve Beka sorunumuzun ivedi bir şekilde çözümünü sunan, yıllar evvelinden bahsettiği husus ve eylemlerin bugün gerçekleşmesi Yüksek karakter ve idealizm adına muazzam bir olgudur. Partiler üstü bir akıl ile hareket eden Türk Töresi ve İslam Ahlakı çizgisi ile yol alan Liderimiz; Apocu ve Fetocu hainlerin korkulu rüyasıdır. Lider Devlet BAHÇELİ ;Mezopotamya sıçanlarının ve yurdumuzun etrafını saran çakalların ardından hırladığı Bozkurttur. Madden ve manen her şeyini Türklük için Türk Milleti ve Devlet’i için armağan eden Bilge Liderimiz Varlığını tamamen Türk varlığına armağan etmiştir. Attığı her adımda Mason Localarını, tapınakcı Donkişotları, Marksist budalaları, Sosyalist çapulcuları, Fetocu mendeburları, Emperyalist hainleri, iç ve dış bütün kahpelerin yüreğindeki sızıdır.

Sandıkları değil; Sandıklar arkasına saklanmış olan teröristleri, kravatlı gezen hainleri, Türk Milleti’nin varlığına kast etmek isteyenleri düşünerek ömrünü Türk Milletinin bekası ve varlığı yolunda hizmet ile geçirmiş ve halen geçirmeye devam etmektedir. Devlet BAHÇELİ surlarda asılı bir sancak misali; Dalgalandıkça hainin yüreğinde korku ve telaş olmaktadır. Devlet BAHÇELİ, Türk Milleti için adeta bir sur, bir set etmiştir kendisini. Devlet BAHÇELİ bütün şer odakların oyunlarını başlarına çeviren Ulu bir Bilge, fedakarlık abidesi bir Ak Sakallıdır.  Tufanlar ve kasırgalar karşısında zerre sarsıntı yaşamayan ve yıldırımlara karşı köklerini ; Türk Milletine bağlayan, Milliyetçi Ülkücü Hareketin sevdası ile sulanan Ulu Çınardır Devlet BAHÇELİ.

En güç durumlarda; Şahsi mevzuları söz konusu dahi etmeden, Türk Milleti için her türlü fedakarlığı yaparak sıhhatini Türk Devleti için feda eyleyen Lider Devlet BAHÇELİ bugün her güruhun, gündemi olmuştur. Dünya adeta gözlerini Liderimiz Devlet BAHÇELİ beyefendi üzerine çevirmiştir. Kemik yağmasını bekleyen bu köpekleri Türk Milleti unutmayacaktır. Ordumuzun yaptığı harekatı kahpece eleştiren Hainleri Türk Milleti unutmayacaktır. PKK darbe yedikçe üzülen Sözde partiler ve mensupları unutulmamalıdır.  Gün bir olmak ve iri olarak diri olmak günüdür. Rabbim ordumuzu muzaffer eylesin. Rabbim Devletimiz ve Milletimiz için muazzam yürekleri daim eylesin. Allah Türk Milletine güç ve kuvvet versin.

Devlet BAHÇELİ demek ;Terörün bağrında hançer demektir.

Devlet BAHÇELİ demek; Okyanus ötesinin çehresinde şamar demektir

Devlet BAHÇELİ demek; Türk Dünyasının umudu demektir.

Devlet BAHÇELİ demek ; Cumhur İttifakının tesisi ve uygulanışı demektir. Devlet BAHÇELİ demek ; Sayın Cumhur Başkanı ile kol kola Beka fedaisi demektir.

Devlet BAHÇELİ demek ; Kandil ve Pensilvanya artıklarına korku demektir.

Devlet BAHÇELİ demek; Ya Devlet başa Ya Kuzgun leşe demektir.

Devlet BAHÇELİ demek ; Ardında sayısız sevdalısı Milliyetçi Ülkücülerin tutkusu demektir.

Devlet BAHÇELİ demek ; Dokuz Işık demektir. Başbuğumuzun işaret ettiği o kutlu Ülkü uğrunda mücadele etmek demektir.

Devlet BAHÇELİ demek ; Kızıl Elma ve Nizamı Alem uğrunda Acuna baş kaldırmak demektir. Rabbim Liderimizi başımızdan eksik etmesin. Hayırlı sıhhatli uzun ömürler versin.

Allah Türk ordusunu korusun ve Yüceltsin. Rabbim Türk Milletine ve Devletine DÜŞMANLARI olanları Kahreylesin.

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

ERTUĞRUL SUBAŞI

BENZER KÖŞE YAZILARI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

DİĞER YAZILARI

HAİNLİĞİN VESİKASI

Aralık 5, 2019

TÜRK MİLLİ DURUŞU ve GÜNÜMÜZ

Milli olmak, mensup olduğu milletin değerlerini yaşayıp ve yaşatmak dahilinde ;  Politikaların ve yaptırımların seyrinde,...

Aralık 22, 2019

HAİNLİĞİN VESİKASI

Taşları bağlamışlar; Köpekler, çakallar, sırtlanlar, çıyanlar, sıçanlar serbest… Gayeleri sabit ve net. Türkiye Cumhuriyeti Devletinde...

Aralık 5, 2019

BİR SEVDANIN SEDASI BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ

Yine güneş boğacak doğacak, karanlığı boğacak! 25 Kasım 1917 senesinde Lefkoşa’da bir güneş doğdu ebediyen...

Kasım 28, 2019

ANASI DURSUN DEMİŞ! DURMAZ GİDER ÖNKUZU!

Türk İslam Ülkücülüğü ; bir söylem ve sloganlaştırılmış bir halden ibaret değildir. Ülkücü Hareket klişelerin...

Kasım 24, 2019

MOBBİNG ARSIZLIK VE AHLAKSIZLIKTIR !

Mobbing, iş yerinde çalışanlar tarafından bir başka kişi veya kişilere karşı uygulanan “Baskı” şeklidir. Emperyalist...

Kasım 12, 2019