Türkmen dağı,Bayır Bucak sahipsiz,Türkiye sessiz…

Kasım 21, 2015, 7:19 pm 1.499 izlenme

Perşembe günü öğleden sonra Türkmen dağı çevresi ve Bayır Bucak Türkleri nin yaşadığı yerleşim birimlerine Rus,İran,Suriye,Hizbullah ve Türkiye’de eylem yapan THKP-C nin ortaklaşa düzenledikleri Hava-Kara ve Deniz den bomba ve ağır Tank-Top marifetli baskınlarla çok Bayır Bucak Türk lerine ait köy harabeye dönerken hastahaneler ve okullarda bu bombardımandan nasibini alan yerler oldu…
DÜN NELER OLDU..
Türkmen dağı çevresinde vatanlarını korumaya çalışan içlerinde Ülkü Ocaklarına mensup çok sayıda Ülkücününde bulunduğu Türk mukavemeti ağır silahlı,füzeli baskınlarda büyük kayıplar vermeye başladı..
Bunun üzerine acele Türkiye’ye yardım istemeye gelen Dağların Kurdu mahlaslı Muhammed Abdullah isimli Türk komutanın Türkiye Turan Sancağı Dernek yöneticilerine ulaşması ile Türkmen dağı ve Bayır Bucak ta neler olduğu en sıcak haber olarak bize ulaştı..
Türkmen dağında sabaha kadar süren atışmalarda birkaç kez alan hakimiyetinin el değiştimesi yaşansa bile Türkmen askerlerin hala hakimiyeti ellerinde tuttuğu gelen haberler arasında.
Dün gece itibari ile “gece 02 itibari ile An itibariyle Rus Savaş Uçakları ve Rus Gemilerinden uzun menzilli Füzelerle vuruluyor . bölgeden gelen korkunç oatlama sesleri Hatay’ın Yayladağı ilçesini sallıyor .

TÜRKİYE BİZİMLE ÖĞRENDİ
Türkiye’nın sınır bölgesine doğru Türkmenler gecenin sivri karanlığında yollarda” haberleri gelmeye devam ededursun sanal medya üzerinde Ülkücülerin yaptığımız duyurularla bilgi sahibi olması ile Türkiye’nin bütün İllerinde Türkiye uyurken Ülkücülerin Rusya’yı protesto amaçlı eylemleri gümdeme bomba gibi düştü..
Suriye sınırları içinde Türkiye’ye en yakın Hatay sınırında bulunan ve Türkmenlerin yoğun olarak bulunduğu Türmendağının hedef seçilmesi bir SOY KIRIM VE ETNİK TEMİZLİKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR..
Suriye sınırları yaşayan ve vatanları olan topraklardaki Türkler IŞİD terörününde saldırıları ile uğraşmakta ve zaman zaman bu saldırılarada maruz kalıp mağdur olurken IŞİD i bahane ile Türkem yerleşkelerine saldırmanın SURİYE’DE TÜRK TEMİZLİĞİ-SOY KIRIM dan adı olamaz.
Amaç Işid ile mücadele ise adres bellidir..Rakka…
Bu gün itibari ile Türkmen dağının git gellerinden sonra bir kısım Ülkücünün Bayır Bucak Türklerine destek amaçlı organizasyonlarının olduğu gelen bilgiler arasında iken TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET ERKANI VE AKP HÜKÜMETİ YETKİLİLERİNDEN SES ÇIKMAYIŞI İSE İŞGAL KUVVETLERİNE ADETA GÜÇ VERMEKTEDİR. haberhan.net12241313_1217587114925183_4530779968170351170_n

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

SENDİKAL ÇİZGİYİ AŞAN MALUM SEN

ERTUĞRUL SUBAŞI

MAKYAVELİST BATAKLIĞIN SAKİNLERİ

ERTUĞRUL SUBAŞI

BENZER HABERLER