Ülkücülerden Deklarasyon

Nisan 23, 2019, 2:23 am 679 izlenme

Geçtiğimiz günlerde görevi başında alçakça şehit edilen Yener Kırıkçı şehidimizin uğurlama merasiminde meydana gelen olaylardan dolayı bir algı operasyonu yapılmış ve algı operasyonu ile MHP ve Genel Başkanı Devlet Bahçeli zan altında bırakılmaya çalışılmıştı..

Bu gelişmelere,Ülke genelinde Ülkücüler büyük tepki göstermişti. İstanbul’da Ülkü Ocakları Başkanlığı yapan ve mensubiyet şuuru ile teşkilatçılık yapan pek çok isim rahatsız olmuş İstanbul eski Ülkü Ocakları başkanı ve MHP MYKÜ Yüksel Kaleci,İrfan Çakıroğlu gibi pek çok ismin imzası ile yayınlanan deklarasyon tam metin ile sayfamızda yayınlanmıştır.

Deklarasyon yayınladığı hali ile şöyle;

FARKINDAYIZ:

Şehidimiz Yener KIRIKÇI’nın Çubuk’taki cenaze töreninde CHP Genel Başkanına karşı gelişen hadiseye verilen tepkiler, memleketimizin temel meselelerine bakış açısı anlamında yaşanan kafa karışıklığının çarpıcı bir örneğini ortaya koymuştur.

Maalesef bir çok kesim bu konuya kendine göre bir yorum getirmekte ve suistimal etmektedir.Biz de Ülkücüler olarak varlık sebebimizden kopmadan, Türk’e göre ve Türkçe okumayla bu hadiseyi, daha önemlisi temel memleket meselelerini değerlendirmekteyiz.

Şehidimizin cenazesinde cereyan edenlerin her ne kadar tasvip edilmesi mümkün olmasa da yaşanan olay üzerinden bütün toplumsal vakıaları ÜLKÜCÜLERE ve Liderimiz Sayın DEVLET BAHÇELİ Bey’e ciro etme gayretkeşliğini Görüyor,Anlamlandırıyor ve Not alıyoruz…!

Sosyal medyanın dehlizlerinde,Fetö trollerine yarenlik yapan sözde Ülkü devleri bilmelidirler’ki;yaptığınız her alçaklığın hesabı sorulacaktır.

Türk Devleti’nin ebed müddet yaşam mücadelesi ve Milletin bağımsızlığı Ülkücülerin varlık sebebidir. Dirlikleri boyunca bolluk görmemiş en mütevazi ailelerin Yener KIRIKÇI gibi yiğit evlatlarının canını vatana hediye etmelerinin hikmeti de bu Milli varlık davasıdır.

Riya ile kurgulanmış sözde demokratik söylemlerle,beklentilerine yeni adres arayan, savrulan Sözde Milliyetçilerin “ihanetçi korolara”katılmaları şehit ailelerinin ocağına düşen ateşi söndüremez. Vatan için şehit verilmesini tali konuma düşüremez.

Sorgulanması gereken unsur;yüreği yanan insanların feveranları değil, Millete kasteden mahfillere karşı ne kadar net duruş sergilendiğidir. Memleket dahilinde ya da haricinde siyasi mühendislik yapanların veballerini sorgulamayan her duruş ve söylem insani ve milli vicdandan yoksundur.

Mehmetçiğin bir tırnağı, sözde insani ve medeni değerler adına kelam sarfederek cilveleşenlerin her türlü hesabından kat be kat değerlidir.
Bilinmelidir ki, İkircikli birlikteliklerin yarattığı iklimden hayat bulan ihanet ve terörü görmeyen göz ve gönül bizden değildir.

Bu vesileyle meseleye bakışımızı Asil Türk Milletine duyururken,
Milletimizin hürriyet meşalesi,Türk Milliyetçiliği’nin siyasal adresi olan Milliyetçi Hareket Partisi’ne düşmanlığı vazife edinen,Ülkücülük iddiası üzerinden fitne saçanlar bilmelidir ki;
Söz tükenmiş,sabır sonuna gelmiş,hatırını sayacağımız bir hukuk kalmamıştır….!

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER