Ülkücülerin “Başbuğ” tepkisi

Mayıs 28, 2016, 10:02 pm 1.844 izlenme

MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener dün Bolu ziyaretinde destekçileri tarafından karşılanırken Başbuğ Meral sloganları atılması Ülkücülerin tepkisine neden oldu.

Meral Akşener’i karşılayan grup içinde bu skandala kim öncülük etti bilinmemesine karşın karşılayanlar arasında ülkücüler olsaydı atılacak sloganlar belirlenirdi ifadeleri tepkiler arasında yer aldı.

Bilinçli olarak birilerinin MHP ve Ülkücü harekete ait değerleri yıpratmaya çalıştığı,yoz toplulukların bu hataları yapamayacağıda tepki ifadeleri arasında yer aldı.

Olaya Meral Akşener’in müdahele etmesinin ise, hatandan sonra bir anlam taşımadığı belirtildi.

Olay Basına Şu şekilde yansımıştı;

“Milliyetçi Hareket Partisi eski Milletvekili ve Genel Başkan Adayı Meral Akşener, Bolu’da 200 araçlık konvoyla karşılanırken, bazı partililerin “Başbuğ Meral” tezahüratına “Hayır hayır” diyerek karşılık verdi. Partililer daha sonra “Başbakan Meral” diye bağırdılar.
Bolu D-100 karayolu Dağkent Kavşağı’nda yüzlerce partililerin yoğun yağmur yağışı altında karşıladığı MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, partililerin elini tek tek sıktı. Kadınların büyük ilgi gösterdiği karşılamada, bir grup partili, “Başbuğ Meral” diye tezahürat yapınca, Akşener, “Hayır hayır” diyerek tepki gösterdi. Partililer daha sonra “Başbakan Meral” sloganı attılar. Meral Akşener otobüse binerek 200 araçlık konvoyla Bolu kent merkezinden geçerek basın toplantısı düzenleyeceği otele doğru gitti. Akşener yolda vatandaşları selamladı.”

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER