Üsküdar Ülkü Ocakları eski Bşk.Hüseyin Sözer;DEVLETİN VARLIĞI VE BİRLİĞİ

Eylül 28, 2018, 10:12 am 802 izlenme

Üsküdar Ülkü Ocakları eski Bşk.Hüseyin Sözer sosyal medya hesabından şu açıklamada bulundu;

HDP şahsıma göre bölücü terör örgütünün siyasi uzantısıdır. Biliyorum ki bir çok vatandaşımız da aynı görüştedir.

Hükümet yetkililerimizin zaman zaman yaptığı açıklamaya göre de durum aynıdır.

Hal böyle iken; görünen köy ortada ise bu partinin kapatılıp, TBMM’deki vekillikleri düşürülüp, il ve ilçe başkanları ile birlikte yargılanması gerekmiyor mu ? Evet şu anda yargılanan, ceza alan yöneticileri vardır. Kayyum atanan belediyeler vardır.

Ancak bu operasyon büyütülemez mi ? Amaçları Türkiye Cumhuriyeti’ni bölmek olan, binlerce Şehidimizin katili hain örgütün siyasi ne kadar uzantısı varsa adalet önünde hesap vermesi ve cezalandırılması geç kalınmış da olsa yerinde bir karar olacaktır.

Bu hainler Büyük Türk Milleti’nin Meclisi’nde maaş alacak, bir çok belediyeden örgüte kaynak aktaracak ve bu durumun yargıda karşılığı olmayacak mı ? Bir topluluğun devlet olabilmesi için üç ana unsur gerekir. Bunlar; millet, ülke (coğrafya) ve egemenlik sahibi olmasıdır.

Anayasaya göre devletin varlık sebebi ve amacı; milleti dış tehditlerden korumak, milletin refah seviyesini yükseltmek ve devamlılığını sağlamak, milletin kendi içerisinde güvenliğini sağlamaktır. Durum böyle iken Devletimizden, yani; Yargıtay, Anayasa Mahkemesi ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki Milletimizin Gerçek Vekillerinden beklentimiz milletimizi ve devletimizi bölmek isteyen bu hainler için sürecin hızlandırılmasıdır…

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Seçimlerin Kazanan Tarafı MHP

HÜSEYİN SÖZER

YETİŞKİNLİK DÖNEMİ(35-65 YAŞ)

DR.İRFAN SUMRU

Bende çok duygulandım

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER