Üsküdar Ülkü Ocakları ve Türk Eğitim Sen’den Türkçüler etkinliği

Mayıs 3, 2017, 7:36 pm 1.504 izlenme

Bu gün ülkenin her yerinde Türk Milliyetçileri Kuran Tilaveti ve dualarla Başta Hüseyin Nihal Atsız olmak üzere Zeki Velidi Togan,Necdet Sancar,Başbuğ Alparslan Türkeş ve kader arkadaşlarını andı..
Üsküdar Ülkü Ocakları ve Türk Eğitim Sen 3.No.lu Şubeden 3 Mayıs Türkçüler günü münasebeti ile Üsküdar Karacaahmet kabristanında ebedi istiratgahlarında bulunan Hüseyin Nihal Atsız,Necdet Sancar,Muzaffer Eriş gibi isimler ziyaret edilerek Kuran Tilaveti gerçekleştirildi.
Kuran Tilavetinden sonra Sıra ile Üsküdar Ülkü Ocakları ve Bölge Başkanı Hüseyin Sözer ve Türk Eğitin Sen 3 No lu şube Başkanı Ali İhsan Hasanpaşalıoğlu birer konuşma yaptı..
Çok sayıda Ülkü Ocakları mensubu ve sendika temsilcilerinin bulunduğu kalabalığa Hüseyin Sözer tarafından Ülkücü yemini yaptırıldı..
Not;Sabah erken saatlerde Üsküdar MHP ve Ülkücü camianın saygın isimlerinden Mehmet Kamil Ertuğrul tarafından Atsız Hoca diğer 3 Mayıs kahramanı isimlerin kabirleri süpürülüp, yıkanarak karanfillerle süslenip ziyaret edecek Türk Milliyetçilerine hazır hale getirildi.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Güney Türkistan yardım bekliyor

ERHAN ÖZTUNÇ

COVİD 19 NEDİR?,NE DEĞİLDİR?

DR.İRFAN SUMRU

Mutlu yorgunluklar ve Yürek dolusu Teşekkürler..

ERHAN ÖZTUNÇ

BENZER HABERLER